רגע לפני הגמר של "האח הגדול", הדייר האהוב דרור קונטנטו,  שהיה אחד מהמועמדים הבולטים לזכייה בתוכנית, אך החליט שבועות ספורים לפני הגמר לפרוש מהמירוץ ולוותר על הפרס הגדול של מיליון שקלים התארח בתוכנית הרדיו של ג'ודי ניר מוזס ב-103FM. השניים שוחחו על הסיבות לעזיבה, על החיים שאחרי התוכנית ועל החיבוק החם שקיבל מהציבור, על אף, ואולי בזכות, הניגודים הרבים שהשתקפו בדמותו על המסך. 

אז איך קרה שקונטנטו שהיה יכול לזכות בגמר החליט לפרוש בשיא? "באמת לא נכנסתי בשביל המיליון שקל" אמר המעצב והמשיך, "ברור שהייתי שמח לקבל את הכסף. ולא נכנסתי בשביל להתפרסם, למרות שברוך השם, זה עושה רק מהמם. בגדול נכנסתי לעבור את התהליך שרציתי לעבור מול עצמי, ויצאתי גם מול עצמי. כל ההתנהלות ב'אח' הייתה באמת מול עצמי, הרבה יותר מאשר מול המצלמות או מול אחרים".

 רגע לפני הגמר: הסקר הענק של "האח הגדול" - לחצו כאן

דרור קונטנטו, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)דרור קונטנטו, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)

"נראה שאתה שקול, לא מאבד את עצמך. פתאום החלטת לעזוב בגלל ריב מטופש עם קארין? לא חבל?"
"שום ריב מטופש, אחרי זה כבר השלמנו והפכנו להיות חברים. וזה גם לא היה ריב. אני הדייר היחיד שמעולם לא עמד להדחה אבל התגעגעתי לחיים שלי, הם שווים לי הרבה יותר ממיליון שקל. ואם אנחנו כבר מדברים על הגמר, את יודעת מה באמת היה החלום? החלום היה להגיע למצב שאני וזהבה בן יושבים שניים אחרונים, וזה גם מה שהיה קורה, ואז בשיא אני אומר לה 'זהבה, אני מפנה לך את הכתר, הוא רק שלך', אני קד לה קידה – ויוצא. זה באמת החלום שבניתי עליו כל העונה".

בהמשך ניסתה ניר מוזס שלום לקבל את תגובתו להתנהלותו האלימה של דייר אחר בבית, יהודה יצחקוב, שאליו דרור היה קרוב. קונטנטו דחה את הניסיון מכל וכל ואמר: "מה שהיה שם, נשאר שם. ואת מי שאני אוהב, אני אוהב. וגם אם אנשים התנהלו לא תמיד כמו שצריך, זה אנשים. מה שרואים משם זה לא מה שרואים מפה. החיבורים שמרגישים שם, זה לא מה שרואים מבחוץ. מה שעובר בטלוויזיה זה לא בדיוק מה שקורה. אני לא חושב ואני לא מדבר על שום דבר שהוא לא אני. אני מדבר רק על דברים שקשורים אליי, בין לטוב ובין לרע". 

דרור קונטנטו, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)דרור קונטנטו, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)

ג'ודי התייחסה לכך שהוא חרדי שיצא בשאלה, ועל כך ענה: "אני חרדי, שהיה נשוי, ויש לי ילדה בת 12 עוד שנייה. עזבתי את הדת, ואני עדיין מאוד אוהב את הדת. יצאתי מהארון, ויש לי עסק, ולא למדתי, ויש לי בית ספר לתפירה ותדמיתנות, ואתרי אונליין בינלאומיים, וכאילו הכול מהמם כזה, עדיין הצלחה. איכשהו, הצלחתי להעביר את זה שאני עדיין אוהב את הדת, אני עדיין יכול להיות גיי, ואני עדיין אבא, ואני עדיין יכול להיות תל אביבי מגניב - ומחובר לשורשים שלו ולמשפחה. כנראה שהצופים התחברו לזה".

מה היה הקושי הגדול ביותר בבית? 
"אחד הדברים הכי קשים שהיו לי בבית, זה שבעצם הייתי באפס אחוז יצירה. אני רגיל כל היום לזוז, אני כל היום הולך, אני כל היום עושה, אני כל היום סביב לקוחות. אני מת על זה. ויצאתי בדיוק לשבוע האופנה, שהצגתי בו, ואין טיימינג מושלם מזה. כאילו אלוהים באמת כיוון אותי, אמר לי 'יאללה, תשחרר. עשית את שלך – תלך. מחכים לך חיים מושלמים בחוץ'".

לסיכום שאלה ג'ודי אם יש לו, כחרדי לשעבר, מסר לציבור החרדי שסולד מהקהילה הגאה. קונטנטו השיב: "אני חושב שאני לא צריך למסור שום דבר. בתוצאה הסופית הכול מתחיל ונגמר בכבוד. וכשמסתכלים אחד לשני בעיניים ומכבדים – הכול מהמם. וכל בן אדם שתשימי מולי, את תראי איך אני אסתדר איתו".

דרור קונטנטו (צילום: שי יחזקאל)דרור קונטנטו (צילום: שי יחזקאל)