זהבה בן ב"אח הגדול" (צילום מסך רשת 13)

אחרי 108 ימים מלאי דרמות, תהפוכות, עזיבות והדחות מרגשות ומעוררות סערה, גמר האח הגדול 2021 הגיע לשיאו כשבסופו הוכרז כי זהבה בן היא הזוכה הגדולה בפרס הנכסף של מיליון שקלים. זה היה עוד ערב תמים עבור הדיירים עד שברגע אחד האח הגדול, רועי עוז הפתיע את שישיית הדיירים הנותרים כי הגמר הגדול מתחיל עכשיו. לאחר שגברה בעימות ראש בראש מול ג'וזי זירה, לירון ויצמן וגיא זוארץ הכריזו לראשונה העונה באולפן מלא קהל את שמה של הזמרת כזוכה הגדולה של העונה. "אני לא מאמינה, אני מודה לך אח גדול. זו חוויה שלא אשכח לעולם. האמנתי שאגיע לסוף אבל לא האמנתי שאני אזכה" אמרה וסיכמה בן בחדר האח הגדול רגע לפני שיצאה לאולפן.

זהבה בת ה-52 אמא של בן נכנסה לריאליטי החושפני כדי להראות מי היא באמת, ולא רק כפי שמכירים אותה רק על פי הסיפורים מהתקשורת. בן, שידעה עליות ומורדות בקריירה המוזיקלית שלה במהלך השנים קיבלה דחיפה רצינית ואף באחד הפרקים הזמר אייל גולן נכנס לבית הסגור כדי לספר לה שסגרו לה הופעה ראשונה בקיסריה, בה הוא יקח חלק. תוך שעות ספורות אזלו הכרטיסים ונפתחה הופעה נוספת.

זהבה בן (צילום: מיכה לובטון)זהבה בן (צילום: מיכה לובטון)

 למה זהבה בן נכנסה לאח הגדול ומה היא ביקשה לפני? הסוכן שלה חושף הכל - לחצו כאן

רגע לפני הגמר: ההסתבכות של ג'וזי זירה עלולה לעלות לו בהפסד - לחצו כאן

במקום השני והמכובד. ג'וזי זירה (צילום: מיכה לובטון)במקום השני והמכובד. ג'וזי זירה (צילום: מיכה לובטון)

במהלך משדר הגמר שהתקיים בהפתעה ומבלי שהם מאופרים, מסורקים ולבושים במיטב מלבושיהם, שודרו מיטב הקטעים מהעונה האחרונה - שכללו צילומים מרתקים של כל המשתתפים בה - לצד ההתרגשות של המנחים ומודחי העונה שצפו מן היציע באולפן. בן, גברה בגמר על אלמוג חדד שיצאה במקום השישי, אורן אסידו במקום החמישי, במקום הרביעי קארין עליה ובמקום השלישי תום חיימוב. כך שבן נשארה ראש בראש עם ג'וזי שהגיע למקום השני.  

אלמוג חדד (צילום: מיכה לובטון)אלמוג חדד (צילום: מיכה לובטון)

אורן אסידו (צילום: מיכה לובטון)אורן אסידו (צילום: מיכה לובטון)
קארין עליה (צילום: מיכה לובטון)קארין עליה (צילום: מיכה לובטון)
תום חיימוב (צילום: מיכה לובטון)תום חיימוב (צילום: מיכה לובטון)
תום חיימוב, גל גברעם (צילום: מיכה לובטון)תום חיימוב, גל גברעם (צילום: מיכה לובטון)