בסוף השבוע האחרון השתחררה שרה נתניהו מבית החולים הדסה בירושלים, מאשפוז ממושך של תשעה ימים לאחר שעברה ניתוח להסרת התוספתן. אתמול (שני) כשהיא עדיין מחלימה מהניתוח ושעות ספורות לפני פתיחת הקלפיות, נסעה שרה נתניהו יחד ראש הממשלה, בנימין נתניהו ועם הסטייליסטית סנדרה רינגלר וחברות נוספות להתפלל בכותל המערבי לניצחונו של נתניהו בבחירות.

נתניהו ואשתו שרה צילמו את עצמם מתפללים בכותל ומניחים פתק, דבר שאסור לעשות על פי חוקי הכותל. כל מי שנכנס לשטח הכותל נתקל בשלט שהשימוש במצלמה אסור בכותל המערבי, אבל זה לא מנע לא מראש הממשלה, מהגברת נתניהו ולא מרינגלר לתעד את עצמם נושאים תפילה לבחירות.

שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

נתניהו לא הסתיר את שכתב בפתק אותו הטמין בקיר הקדוש וכתב: "מודה לבורא עולם שיצאנו בשלום מהקורונה, מודה על החלמתה של רעייתי האהובה שרה, מתפלל לניצחון בבחירות למען מדינת ישראל ולמען כלכלת ישראל. מתחייב להמשיך לפעול למען כל אזרחי ישראל". 

שרה נתניהו לא השאירה את בעלה לבד עם החשיפה וחשפה גם היא ברשתות החברתיות את פתק התפילה שהטמינה בכותל, בו כתבה: "תפילה לניצחונו הגדול של בעלי, ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהוא ניצחון למדינת ישראל ולעם היהודי. שמור עלינו ממגיפות ורפואה שלמה לחולי הקורונה, ונחמה למשפחות שאיבדו את יקיריהן במגיפה הקשה. עבור משפחתי אבקש בריאות לשלום בעלי וילדיי, יאיר ואבנר, ולהחלמה מהירה ומלאה מהניתוח וחזרה לחיים מלאים". 

מתפללת. שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מתפללת. שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עם הצדיקות שלי זה ענק. סנדרה רינגלר, שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עם הצדיקות שלי זה ענק. סנדרה רינגלר, שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שרה נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
סנדרה רינגלר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)סנדרה רינגלר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)