מלכת היופי בדימוס, מירית גרינברג, שיתפה לפני כשנה כי היא חולה בסרטן וסיפרה על תהליך ההחלמה שכלל טיפולי כימותרפיה. היום, תודה לאל, היא אחרי התהליך ונקייה לחלוטין מהמחלה הנוראית ולגמרי חוגגת את החיים. גרינברג חגגה אתמול (רביעי) את יום הולדתה וממש לא ציפתה להפתעה הענקית שארגן לה בעלה, יניב מידן. 

גרינברג החלה לתעד את יום הולדתה בבוקר, כשעוד לא ידעה עדיין מה מתוכנן לה. מלכת היופי בדימוס פתחה את היום בארוחת בוקר עם חבריה הטובים ביניהם גם די ג'יי סקאזי, נטלי דדון, אירה דולפין ודין מירושניקוב. לאחר מכן החבורה הגדולה עלו לאוטובוס שלקח אותם ליקב צפונית לירושלים ומשם החבורה הגדולה נסעו לטיול טרקטורונים במדבר, כשאת כל הטיול מלווים מכתבים מבן זוגה של גרינברג על הצפוי לה בהמשך.

מירית גרינברג, יניב מידן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירית גרינברג, יניב מידן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מירית גרינברג, די ג'יי סקאזי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירית גרינברג, די ג'יי סקאזי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אם חשבתם שכאן נגמר הסיפור, כי זה לגמרי מושקע לכל הדעות, טעות בפניכם. מידן המשיך את הטיול השנתי של גרינברג וחבריה ללוקיישן מהמם במדבר, שללא מזג האוויר המאובק, היה נותן תמונה פנורמית יפה במיוחד. שם חיכתה לה ההפתעה האמיתית, חידוש נדרים עם מידן במדבר יחד עם כל החברים. עם סיום הטקס המרגש חיכתה לגרינברג הופעה של קרן פלס ולסיום מסיבה עם די ג'יי סקאזי. שיהיה בשמחות!

מירית גרינברג, נטלי דדון, עמית פרליס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירית גרינברג, נטלי דדון, עמית פרליס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מירית גרינברג, אירה דולפין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירית גרינברג, אירה דולפין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מירית גרינברג, דין מירושניקוב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירית גרינברג, דין מירושניקוב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מירית גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירית גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אירה דולפין, דין מירושניקוב, די ג'יי סקאזי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אירה דולפין, דין מירושניקוב, די ג'יי סקאזי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)