עד שזה לא נגמר, זה לא נגמר ועוד הייתה בלבנו התקווה הקטנה שהם יגשרו על הפערים ויהיה שלום בית, אבל זה לא קרה. השפית ג'קי אזולאי ובן זוגה ב-15 השנים האחרונות, ישראל אזולאי, מתקרבים בצעדי ענק לפירוק הנישואים באופן רשמי, כפי שדיווח גיא פינס. השניים הגיעו הבוקר לבית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה וחתמו על הסכם הגירושים.

ג'קי אזולאי הגיעה מלווה בעורכת הדין שלה דלית יניב מסר (צילום: צילום פרטי)ג'קי אזולאי הגיעה מלווה בעורכת הדין שלה דלית יניב מסר (צילום: צילום פרטי)
ג'קי אזולאי ועורכת הדין דלית יניב מסר (צילום: פרטי)ג'קי אזולאי ועורכת הדין דלית יניב מסר (צילום: פרטי)

נראה שלמרות הפרידה הכואבת, ג'קי דווקא נראית טוב מתמיד ובעזרת תזונה נכונה ואימונים אינטנסיבים, השילה הרבה ממשקלה. אזולאי צפויה לטוס בקרוב לצילומי העונה הבאה של "הישרדות", שם נוכל להתרשם מהגזרה החדשה שלה. רק לפני חודש קראתם ב-TMI שג'קי שלחה מסר לישראל בסטורי באינסטגרם, שם כתבה: "צדק הוא רק כוכב" ותייגה אותו. לאחר שעלה הפרסום, ג'קי מיהרה למחוק את הסטורי ולא לשמור עקבות, אלא שב-TMI הספיקו לצלם מסך. 

עו''ד איילת שיים מור, עו''ד דלית יניב מסר, ג'קי אזולאי  (צילום: פרטי)עו''ד איילת שיים מור, עו''ד דלית יניב מסר, ג'קי אזולאי (צילום: פרטי)
עו''ד ומגשרת מטעמו של ישראל, איילת שיים מור, ישראל אזולאי וג'קי אזולאי (צילום: פרטי)עו''ד ומגשרת מטעמו של ישראל, איילת שיים מור, ישראל אזולאי וג'קי אזולאי (צילום: פרטי)

כזכור, ג'קי וישראל שהתחתנו לפני כ-15 שנים והביאו לעולם ארבעה ילדים, החליטו להפריד כוחות ולגור בנפרד. בריאליטי "אחותי ג'קי" שמשודר ב-HOT, חשף ישראל כי הוא זה שהחליט לעשות את הצעד ולעזוב את הבית. "אני קמתי ועשיתי את הצעד הזה ונפרדתי, אבל זה לא אומר שיצאתי לחפש את עצמי. זה לא כמו שהיא אומרת שזה בשביל להיפטר מהילדים, זה לא. התמלאתי ולא היה לי לאן לשפוך את זה. הייתי חייב את השקט, את הלבד". שיהיה לשניהם בהצלחה!

ירד בעריכה: ישראל בתגובה לפרידה מג'קי אזולאי (באדיבות HOT)