השורד האחרון, אסי בוזגלו, בקרוב מאוד יפרד מאחיו הבכור, אוהד בוזגלו וגיסתו לשעבר, פאני בוזגלו, שיעלו על טיסה לאי מבודד בפיליפינים לצילומי העונה החדשה של "הישרדות" ואולי יזכו לקבל ממנו את כתר הניצחון. עד אז, נפגש בוזגלו עם שמחה גואטה, אן זיוי, שירה לוי, דין מרושניקוב, דידי הררי, סיגל שחמון, שירז טל, שירלי בוגנים ואחרים, בקמפיין למען עמותת ער"ן לציון 50 שנים של הצלת חיים.

הקמפיין נוסד בעקבות העלייה הדרמטית במקריי ההתאבדות בשנת 2020 ובמטרה להעלות למודעות את נושא הנפש, לגייס כספים עבור העמותה ולהציל חיים. בקמפיין התבקשו הסלבס להצטלם ללא פילטרים - כלומר ללא איפור וללא ריטושי פוטושופ. בוזגלו שנראה מדהים גם ללא איפור, סירב להתייחס לשאלה האם נתן טיפים לאוהד לקראת הצילומים לעונה החדשה של "הישרדות", אבל כן התייחס בפירוט לסערת הפוטושופ של אשתו עדי בוזגלו

אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)

למי שלא מעודכן בפרטי המקרה, עדי ואסי הגיע לאירוע ביום שישי האחרון ולפי טענות של עוקביה ברשתות החברתיות, עדי שיפצה את התמונה ונתפסה על חם. בוזגלו הכחישה את הטענות ברשת על כך ששיפצה את התמונה וטענה שהיא תמיד מעלה את עצמה כפי שהיא, ללא תיקוני גוף. 

לפני שאסי נשאל על הסערה שעוררה אשתו עדי, הוא התייחס לקמפיין ואמר: "אנחנו פה כדי להראות שאפשר לקבל את עצמנו ולא חייב להשתמש בפילטרי ואיפור. הגיע הזמן שאנשים יקבלו את עצמם בלי איפור ובלי פילטר. אני ברשתות החברתיות משתדל כמה שפחות להתעסק בזה ולהשתמש בזה והלוואי כולם יהיו ככה, דיי תתחילו לאהוב את עצמכם". 

אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)

מיד לאחר מכן נשאל על עדי וענה: "סערה בכוס מים. אני לא מבין מה הם רצו. אנחנו הראשונים, גם אני וגם עדי, להגיד שעשינו פוטושופ אם עשינו. בגלל זה לא הבנתי על מה הסערה, אבל בתמונה שהראו היא לא עשתה פוטושופ. את עדי קיבלתי ב-100 קילו, אני אקבל אותה גם ב-150 קילו ובטח שהיא בשיא שלה עם הנראות היום. אין מה להתעסק בזה". האמת? צודק. 

עוד נכחו באירוע גם החתן הטרי נתן גושן, אחייניתה של מירי בוהדנה  - נועם בוהדנה, שחזרה לזרעותיו של גל אדם, אחיו של עומר אדם. כשנשאלה בוהדנה על הפרטים, ביקשה מנהלת יחסי הציבור שלה לעבור לשאלה הבאה, אך הדוגמנית הצעירה הסיפרה לומר שאכן יש קאמבק בין השניים. מזל טוב!

נועם בוהדנה (צילום: אור גפן)נועם בוהדנה (צילום: אור גפן)

גם יוצאת "האח הגדול", ימית אברמוב הגיעה לקמפיין והתאהבה בדוגמן הצעיר רון לוי בן ה-20. השניים כל כך התחברו שלא התביישו ודפקו נשיקה רטובה אל מול עדשת המצלמה - ושום מילה על זה שהיא אישה נשואה, אבל אנחנו בטוחים שאין בזה כוונה רומנטית. גם זוכה "האח הגדול" ופיינליסט "הישרדות", ישראל אולגבו הגיע והאקסית מהבית הסגור, מגי טביבי, אך השניים לא נפגשו. 

רון לוי, ימית אברמוב (צילום: אור גפן)רון לוי, ימית אברמוב (צילום: אור גפן)
ישראל אוגלבו (צילום: אור גפן)ישראל אוגלבו (צילום: אור גפן)
נתן גושן (צילום: אור גפן)נתן גושן (צילום: אור גפן)
אן זיוי, רון לוי (צילום: אור גפן)אן זיוי, רון לוי (צילום: אור גפן)
דידי הררי (צילום: אור גפן)דידי הררי (צילום: אור גפן)
ישראל אוגלבו, רותם כהן (צילום: אור גפן)ישראל אוגלבו, רותם כהן (צילום: אור גפן)
שמחה גואטה (צילום: אור גפן)שמחה גואטה (צילום: אור גפן)