בסוף השבוע האחרון חגג סקאזי או בשמו האמיתי במידה ולא ידעתם, אשר סוויסה, פרויקט מוזיקלי חדש על שמו "הפרויקט הסודי של אשר סוויסה", במלון הפוליהאוס של רשת מלונות בראון. לרגל פתיחת המועדונים והמלונות, הדי ג'י הנודע חוזר לעמדת התקליטן ולשורשים של עצמו, וכל החברים לתעשייה הגיעו לפרגן.

בלטה במיוחד הרווקה הטרייה, טיטי איינאו, שעד לפני שבוע התפארה בזוגיות פוטוגנית ברשתות החברתיות עם איש הנדלן טום ג'ון אורפז. אלא שאחרי שלושה חודשי זוגיות החליטו השניים לפרק את החבילה. בסוף השבוע האחרון התייצבה איינאו באירוע בגפה, עם הסטטוס החדש שלה כרווקה ושיגרה חיוכים לכל עבר ועסקים כרגיל.

טיטי איינאו (צילום: אור גפן)טיטי איינאו (צילום: אור גפן)

עוד הגיעו להרים לסקאזי, סמיון גרפמן במראה צנום אפילו יותר מימי "הישרדות" כשהוא משיק גזרה חדשה של מינוס 16 קילו והשוויץ בה לעיני עדשת המצלמה, המשוחרר מצה"ל סטפן לגר, בר פרץ - בת הזוג של בן אל תבורי, בלי הבוייפרנד בן אל תבורי שהוא גם הבסטיז של סקאזי, והבריז מהאירוע מהסיבות האישיות שלו, דין מירושניקוב שהגיע עם בת הזוג האני, השורד בדימוס בני ברוכים ואשתו חגית, כוכב "הישרדות" - יוסי בובליל, מירית גרינברג שהחלימה מהסרטן, רביב כנר, אדם אליוף, רומי נסט, שקד קוממי, זיו שילון ואחרים.

רביב כנר, אשר סוויסה, זיו שילון (צילום: אור גפן)רביב כנר, אשר סוויסה, זיו שילון (צילום: אור גפן)
סטפן לגר (צילום: אור גפן)סטפן לגר (צילום: אור גפן)
סמיון גרפמן (צילום: אור גפן)סמיון גרפמן (צילום: אור גפן)
בני ברוכים, חגית ברוכים (צילום: אור גפן)בני ברוכים, חגית ברוכים (צילום: אור גפן)
דין מירושניקוב, האני (צילום: אור גפן)דין מירושניקוב, האני (צילום: אור גפן)
מירית גרינברג, אירה דולפין (צילום: אור גפן)מירית גרינברג, אירה דולפין (צילום: אור גפן)