הבדרן רמי ורד שהודח רגע לפני הגמר של "האח הגדול" וירד למחתרת, חשף לפני שבועיים שהוא ובת הזוג לימור נפרדו. בפוסט שפרסם בחג, כתב: "אני לא נוהג להגיב לשקרים שנכתבים עלי, אבל כשזה מגיע לאנשים שקרובים אלי אני לא יכול לעמוד מנגד. חשוב לי להבהיר שלצערי לימור קרליק קורן לא חזרה להיות בת הזוג שלי כפי שפורסם".

אלא של-TMI נודע שמאז הפוסט המדובר הדברים השתנו והשניים כבר הספיקו לחזור לזרועות האחד של השנייה, ואף בילו יחד כזוג במסעדה של החבר מבית האח הגדול אורן אוסידו. עוד נודע לנו שרמי ורד בחר לנתק כל קשר ומגע עם לינור סביניק, מי שהייתה חברתו הקרובה ביותר בבית, מה שמסביר את מה שסביניק סיפרה בראיון שהעניקה בתוכנית הרדיו פולואו יו של TMI, על כך שהם לא נפגשו מאז הגמר הגדול.

חזרו להיות ביחד. רמי ורד, לימור קרליק קורן (צילום: מיכה לובטון,צילום מסך אינסטגרם)חזרו להיות ביחד. רמי ורד, לימור קרליק קורן (צילום: מיכה לובטון,צילום מסך אינסטגרם)

על פי מקורות יודעי דבר, ורד נותר בקשרים עם מעט מאוד דיירים בבית ולמרבה ההפתעה סביניק היא לא ביניהם. הסיבה? על פי אותם מקורבים, מאחר הוא מאוכזב מהעריכה של התוכנית שיצרה את הרושם המוטעה כאילו נוצר קשר רומנטי בינו לבין לינור, שיכולה לטענתו להיות הבת שלו לאור פער הגילים. עוד נודע למדור כי סבייניק מאז התאכזבה מהחלטתו של ורד לנתק איתה כל קשר אבל היא מכבדת את רצונו של ורד ורצונה של זוגתו. 

רמי ורד בחר שלא להגיב לידיעה. 

לא נעים. לינור סביניק (צילום: אור גפן)לא נעים. לינור סביניק (צילום: אור גפן)
רמי ורד (צילום: צילום מסך רשת 13)רמי ורד (צילום: צילום מסך רשת 13)