בריאליטי האוכל "משחקי השף, ציינו אמש (מוצ"ש) את השקת העונה החדשה שתעלה בקרוב ברשת 13 עם כל השופטים - אסף גרניט, מושיק רוט, ארז קומורובסקי ויוסי שטרית. האירוע נערך ב"אביגדור", מתחם האירועים בתל אביב ומי שהופקד מכל השפים על האוכל היה השף אסף גרניט. המגישה מירי בוהדנה סיפרה מה צפוי לנו העונה וסיכמה איך עברה עליה שנת הקורונה: "זאת הייתה שנה מורכבת, הרבה זמן בית, הרבה זמן משפחה, הרבה הרבה בישולים. התחלתי לאפות מחמצות, זה ממש כמו לגדל מפלצות, צנצנת עם מחמצת שאתה צריך להאכיל אותה כל הזמן. תכלס אני יכולה לפתוח מאפייה".

כשנשאלה מה התוכניות שלה לקיץ הקרוב חשפה: "להיות בים, ליהנות ולהירגע - אנחנו לא בליינים גדולים, לא נסעתי לחופשה הרבה מאד שנים, אולי לנסוע לחופש עם המשפחה למקום כיפי ושקט, אקזוטי לא עיר, לא סואן". אסף גרניט סיפר על התחרות בין השופטים: "הרמה של יוסי ומושיק עלתה אז פתאום נהייתה לי תחרות. תמיד יש מתח, יש תחרותיות בינינו מי יבחר את המתמודדים הכי טובים לנבחרת שלו, וזה מייצר מין משחק מוחות וכמובן שיש מתח למי שינצח אבל אנחנו עדיין נשארים חברים".

אסף גרניט שומע? לאקסית שלמור שטרוזמן יש מחזר אלמוני - לחצו כאן. 

משחקי השף, מירי בוהדנה, מושיק רוט, אסף גרניט, יוסי שטרית, ארז קומורובסקי (צילום: אור גפן)משחקי השף, מירי בוהדנה, מושיק רוט, אסף גרניט, יוסי שטרית, ארז קומורובסקי (צילום: אור גפן)

על שנת הקורונה אמר גרניט: "הייתי ברוב הזמן בניסיון לעשות כמה שיותר עם המסעדות שלנו במשלוחים, עשינו את הצילומים, ויכולתי לטוס בחלק מן הזמן למסעדות בחו"ל כי הן עדיין היו פתוחות". חרושת שמועות על זוגיות חדשה של גרניט, גרמה לנו לבדוק את הנושא אלא כשנשאל על אהבה בחיים השיב השף בהתחמקות: "אם אתה באמת רוצה המלצה לכלי מטבח אין על המחבתות של נעמן, ממליץ לך".

מירי בוהדנה, אסף גרניט (צילום: אור גפן)מירי בוהדנה, אסף גרניט (צילום: אור גפן)
מושיק רוט ואשתו (צילום: אור גפן)מושיק רוט ואשתו (צילום: אור גפן)
יוסי שטרית (צילום: אור גפן)יוסי שטרית (צילום: אור גפן)
מירי בוהדנה (צילום: אור גפן)מירי בוהדנה (צילום: אור גפן)
ארז קומורובסקי, מירי בוהדנה, אסף גרניט, מושיק רוט (צילום: אור גפן)ארז קומורובסקי, מירי בוהדנה, אסף גרניט, מושיק רוט (צילום: אור גפן)
אסף גרניט (צילום: אור גפן)אסף גרניט (צילום: אור גפן)