מירן בוזגלו ועדי בוזגלו משלימות. (צילום מסך מהסטורי של עדי בוזגלו)

אחרי תקופה של סכסוך, בנות משפחת בוזגלו החליטו להניח את המשקעים מאחור ולהתפייס קבל עם ואינסטגרם. כזכור, עדי בוזגלו, אשתו של זוכה הישרדות, אסי בוזגלו ומירן אשתו של הכדורגלן מאור בוזגלו הסתכסכו לפני כחודשיים כשמה שעמד במרכז הויכוח הוא: הגבות של עדי. עדי בוזגלו החליטה "בצעד חריג" לנסות קוסמטיקאית אחרת ועשתה גבות אצל קוסמטיקאית שהיא לא מירן, שזהו מקצועה ביום יום.

הסכסוך החמיר כשעדי אמרה ברשתות החברתיות שהיא תסיר את הפיגמנט הכושל שיש לה בגבות, יש שהבינו כי התכוונה לפיגמנט שעשתה לה מירן, אשתו של מאור. אך בוזגלו מיהרה להבהיר שלא התכוונה לפיגמנט שעשתה לה מירן. בעקבות התבטאויות השונות, החליטו מירן ומאור לנתק כל קשר עם עדי, ואף להסיר ממנה עוקב אינסטגרם.

המתנה היוקרתית שהביא אסי בוזגלו לאשתו עדי - לחצו כאן

עדי בוזגלו, מירן בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם,עדי בוזגלו)עדי בוזגלו, מירן בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם,עדי בוזגלו)

הסכסוך המשפחתי הצורם אף תועד לתוכנית הדוקו "הבוזגלוס", אלא שכעת אחרי חודשיים של נתק התפייסו נשות הבוזגלו ואף תיעדו את הפיוס לרשתות כששיתפו תמונה שלהן מחוברות וכתבו: "שמנו הכל מאחורה, משפחה מעל הכל" ואף בילו יחד כמשפחה עם בני הזוג ואפילו עלו לשיר דואט יחד בקריוקי.  עכשיו נותר לראות האם עדי תשוב לעשות גבות אצל מירן. 

עדי בוזגלו, מירן בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם,אסי בוזגלו)עדי בוזגלו, מירן בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם,אסי בוזגלו)