בזמן שאזרחי מדינת ישראל חגגו אתמול (חמישי) את יום העצמאות בפתיחת מנגלים בשמורות הגנים, הפארקים והבתים, מיטב הסלבס של ארצנו הגיעו לביתו של עמוס לוזון בארסוף כדי לחגוג את מסיבת יום העצמאות הגדולה בתעשייה, בהפקתם של עומר אדם ואירית רחמים. המסיבה שהחלה בשעות הבוקר נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה וכללה הופעה של עומר אדם ואושר כהן והרמות של די ג'יי איתי גלו והדי ג'יי הדרום אפריקאי בלאק קופי.

בין האורחים הרבים שנכחו במסיבה היו גם אחיו של עומר אדם - רואי אדם והאח הקטן גל שחזר לזרועותיה של האקסית, נועם בוהדנה. מי שלא נכחה באירוע היא מירי בוהדנה, דודתה של נועם, ששמעה את המוזיקה מביתה השכן ורקדה במרפסת. עוד נכחו: יהונתן מרגי ונועה קירל שחזרה מלוס אנג'לס לכבוד יום העצמאות, בן זיני שצבע את שערו בצבעי הדגל - כחול ולבן. 

עומר אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומר אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד נכחו באירוע: הדוגמנית נטלי דדון יחד עם אב בנה עמית פרליס, נסרין קדרי שהגיעה לקראת שעות הערב, סוכן הדוגמניות שי אביטל, כוכבת "האח הגדול" - קארין עליה, גורו הכושר שר פיטנס שפיזזה על הבמה יחד עם המארח עמוס לוזון, הדוגמנית הבינלאומית יעל שלביה ועוד אורחים נוספים רבים. לכל מי ששאל את אירית רחמים למה הוא לא הוזמן - היא נתנה תשובה כוללת באינסטגרם "הזמנתי רק אותם" ושיתפה בתמונה עם ילדיה. 

אירית רחמים, עמוס לוזון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אירית רחמים, עמוס לוזון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עומר אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומר אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
נועה קירל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)נועה קירל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אושר כהן, עומר אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אושר כהן, עומר אדם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
גל אדם, נועם בוהדנה, אירית רחמים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)גל אדם, נועם בוהדנה, אירית רחמים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
בן זיני (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בן זיני (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
קארין עליה, אירית רחמים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קארין עליה, אירית רחמים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
הלוקיישן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הלוקיישן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אירית רחמים, עמוס לוזון, יעל שלביה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אירית רחמים, עמוס לוזון, יעל שלביה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
עומר אדם, די ג'יי בלאק קופי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומר אדם, די ג'יי בלאק קופי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)