אם חשבתם שקים קרדשיאן מבכה על פרידתה מהרפאר קניה ווסט לאחר שבע שנות נישואים וארבעה ילדים, טעות בידיכם. כוכבת הריאליטי הלוהטת בת ה-40 חגגה רווקות במסיבת סלבס שנערכה בשישי האחרון במיאמי. המיליארדרית החדשה לפי מגזין הפורבס, השתתפה בפתיחת מלון "Goodtime" של הבעלים המשותפים הזמר והיוצר פארל וויליאמס ואיש העסקים דייוויד גרוטמן.

בין אורחי האירוע נכחו גם שחקן הכדורגל האגדי דיוויד בקהאם ואשתו היפיפייה, הדוגמנית ויקטוריה בקהאם, הזמר הלטיני הלוהט מאלומה וחבריה הקרובים של קים, ביניהם גם גורו האוכל, ג'ונתן צ'בן. באירוע עמוס הכוכבים חגגה ויקטוריה בקהאם את יום הולדתה ה-47 (לא נראית בכלל) וקים שיתפה תמונה משותפת איתה וכתבה: "אוהבת אותך". באירוע המרגש נכח גם בנם של הבקהאמים, ברוקלין יחד עם ארוסתו ניקולה פלץ.

פארל וויליאמס, דיוויד בקהאם, קים קרדשיאן, ויקטוריה בקהאם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)פארל וויליאמס, דיוויד בקהאם, קים קרדשיאן, ויקטוריה בקהאם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

האירוע החגיגי לא הספיק לקרדשיאן, שהמשיכה משם יחד עם חבריה למועדון הלילה המפורסם LIV של דייויד גרוטמן, כדי לחגוג את פתיחתו מחדש. היא שיתפה בסטורי באינסטגרם סרטונים מהמסיבה וכתבה באחד מהם: "אני לא בסדר". סטורי שמאז נמחק על ידי קים, אולי כדי לא לייצר כותרות שווא, אלא שעינה של התקשורת קולטת הכל, בדיוק בזמן. 

מאלומה, קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מאלומה, קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
קים קרדשיאן, מאלומה, דיוויד גרוטמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קים קרדשיאן, מאלומה, דיוויד גרוטמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

נראה שקים מנסה לחיות מחדש את חיי הרווקות ונתמכת על ידי המשפחה והחברים הקרובים על רקע הפרידה התקשורתית מאבי ארבעת ילדיה, שהגיש לאחרונה תגובה להגשת הגירושים בפברואר. ביום חמישי בערב קים נצפתה חוגגת עם אחיותיה במסעדה בלוס אנג'לס. היא שיתפה תמונות של הקבוצה באינסטגרם, וכתבה: "4 EVA EVA".

בתחילת השבוע אמרה אמה, קריס ג'נר בתכנית "Today With Hoda & Jenna" כי "קים מסתדרת מצוין" והוסיפה: "קים באמת מתמקדת בלימודי המשפטים שלה. ברור שלמדנו לאורך השנים להיות עם עור עבה ולנסות להתעלם מהרעש שנוצר סביבנו, במיוחד באינטרנט", המשיכה ג'נר כשנשאלה על סערת הגירושים.

ויקטוריה בקהאם, קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ויקטוריה בקהאם, קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מאלומה, קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מאלומה, קים קרדשיאן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)