הזמרת המצליחה, נועה קירל, החליפה קידומת בשבוע שעבר וחגגה 20 הרחק מגבולות ישראל, בצילומי הקליפ הבינלאומי הראשון שלה בלוס אנג'לס, שם שהתה יחד עם משפחתה וחזרה היישר לחגיגות יום העצמאות ביום רביעי שעבר. מי שלא חגג איתה יום הולדת הוא בן הזוג יהונתן מרגי, שנאלץ להישאר בישראל ולהמשיך להופיע בין הבסיסים השונים כחלק משירותו הצבאי.

מרגי שיתף בתמונות מביכות של קירל ברשתות החברתיות וכתב: "אוהב אותך". אם חשבתם שבזה יסתכם האירוע מצידו של בן הזוג, אז טעות בידיכם, כי אולי הוא נראה סופר קול אבל הוא הכי רומנטי שיש. מרגי חגג בסוף השבוע האחרון יום הולדת חגיגי לקירל בחופשה רומנטית בצפון שכללה צימר מפנק עם נוף מדהים, קישוט בלונים עם המספר 20, ארוחת שף ואפילו שייט קיאקים בנהר הירדן.

נועה קירל, יהונתן מרגי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)נועה קירל, יהונתן מרגי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כזכור, קירל התראיינה ל-TMI במוסף חגיגי לכבוד יום העצמאות וסיפרה "הדבר המדהים בזוגיות שלנו הוא שהכל קורה לנו במקביל. הוא אומנם התגייס לפניי, אבל אנחנו עושים את אותו תפקיד בצה"ל, וגם נשתחרר בערך באותו זמן. אני אשתחרר בפברואר, והוא גם עם הפנים לחו"ל בדיוק כמוני. אנחנו נראים בני זוג שכביכול חיים לעיני המצלמות, אבל אנחנו לא מפרסמים המון דברים ביחד, אנחנו שומרים על זה פרטי ודיסקרטי. בעיקר שומרים על זה בריא, טהור ופשוט". מקסימים. 

נועה קירל, יהונתן מרגי ובעל הצימר המרוגש (צילום: צילום מסך אינסטגרם)נועה קירל, יהונתן מרגי ובעל הצימר המרוגש (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
נועה קירל חוגגת בארוחת שף (צילום: צילום מסך אינסטגרם)נועה קירל חוגגת בארוחת שף (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
יהונתן מרגי, נועה קירל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יהונתן מרגי, נועה קירל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)