פיינליסט העונה האחרונה של "האח הגדול", תום חיימוב, הגיע להתארח באולפן הרדיו של "פלואו יו", תכנית הרדיו של TMI. מלבד שיחה קצרה עם זוגתו, גל גברעם שחגגה יום הולדת עברי יום קודם, סיפר חיימוב לראשונה על מצבו הרפואי שדרש התערבות של זריקות ביולוגיות ולמה הוא וג'וזי זירה לא הסתדרו בבית הסגור.

עוד הפתיע חיימוב בסיבה בגללה האקסית החליטה להיפרד ממנו ואמר: "אני יכול להגיד לך דבר כזה, האקסית שלי זרקה אותי בגלל שהייתי טוב מדי. זה המילים שהיא השתמשה". 

אתמול היה לגל יום הולדת עברי והיא השלימה עם טיילור.
"אני יודעת שהיה ריב, לא יודע בדיוק מה. ראינו אותה ביום הולדת של אן ושניהן ממש אחלה ועפות אחת על השנייה. הסולחה הרשמית הייתה הרבה לפני. היא התייחסה בראיון לגל ופרגנה גם לי באיזשהו אופן".

גל גברעם, תום חיימוב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)גל גברעם, תום חיימוב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

קוף זה המותג?
"קוף זה שלי. אני אמרתי לה שהיא נראית כמו קוף (גל)". 

מה עם קמפיין משותף?
"כשיגיע, יגיע. אין עדיין הצעות". 

מה התוכניות?
"אולי משחק, אני אוהב לקרוא, אני אובססיבי לספרי מוטיבציה". 

איך מערכת היחסים עם אמא?
"היא מאוד ביקורתית, בקטע טוב. צריך לעשות את זה במידתיות. גם כשיצאתי מהבית ישר שאלתי אותה – 'עשיתי פדיחות?'. עברתי תהליך שם, לא היה לי סיפור סוחט דמעות. הסיפור שלי הוא שהייתי שמן, עשיתי הצרת מותניים, עשיתי שאיבת שומן. עשיתי המון ספורט ושיפרתי תזונה. אני הברווזון המכוער שהפך לברבור, הרגשתי בתחתית הבאר. אמא שלי תמיד אמרה לי שהם עדיין לא מבינים את היופי שלי. לא הייתי מקובל אבל הייתה לי להקת רוק בשם 'אקסטזה' ושרתי". 

מלי חיימוב, אמו של תום חיימוב (צילום: צילום מסך רשת 13)מלי חיימוב, אמו של תום חיימוב (צילום: צילום מסך רשת 13)

יש תכנון להצעת נישואין?
"יש תאריך מתוקצב, לא אומר מתי. זה שלי ושלה". 

מה העבר שלך?
"הייתי בחתול והכלב, עבדתי שם שבע שנים. הלכתי ללמוד בבינתחומי והרגשתי גם שם לא שייך, הייתי מאנשים הגזורים האלה. הייתי עם המון בחורות, זה העבר שלי. זאת הייתה תקופת הוללות שלי, תקופה ללא מעצורים ומיציתי באיזשהו שלב והבנתי מה היעדים שלי ואיך מגיעים לשם וזה לא דרך מסיבות ותוספים מסביב ויותר מדי אלכוהול. דווקא השקט הזה והמסגרת הזאת ממש נעימה לי. גם לפני הריאליטי הייתי קם ב-5 בבוקר, רץ ושומע פודקאסטים". 

תום חיימוב (צילום: מיכה לובטון)תום חיימוב (צילום: מיכה לובטון)

מתי התרסקת בחיים?
"היה לי כמה מחלות אוטואימוניות. פסוריאזיס ממש חמור התפרץ ל-2019, דלקת חוליות מקשחת שעשויה לגרום לגיבנת וזה כאבי תופת. הפסוריאזיס היה ממש חמור. הכל בא לי בבום. זה תורשתי, אז הייתי עם תרופות ביולוגיות והשיער שלי נשר, אני מקבל זריקה אחת לחודש. זה הולך להיות כל החיים. גם בבית האח הגדול הייתי מקבל זריקה, כי אם לא - אתה לא יכול לישון בגלל הדלקת חוליות. זאת הייתה התקופה הכי קשה שהייתה לנו. אמא שלי ראתה אותי מתפורר ובגלל זה אני מעריך את החיים. אין לי חרדות ואתה מוצא את הפתרון. יכול להיות שזה נבע ממצב נפשי שהיה לי. אלו ימים שלא הייתי ישן בגלל הכאבים, היו לי הקרנות של כאב והייתי מתפתל מכאבים. הייתי בתנוחה עוברית, בוכה והולך לישון". 

האם יש קנאה בינך לבין גל?
"רק אהבה"

אם אתה חושב שגל זאת האחת?
"כן".

תום חיימוב, גל גברעם (צילום: אור גפן)תום חיימוב, גל גברעם (צילום: אור גפן)

למה התעצבנת שגל התקרבה ליהודה?
"כי הוא התקרב אליה בצורה של כך ראויה. כשאתה מתקרב לבן אדם בבריכה ונצמד". 

המשפחה שלך אוהבים את גל?
"שרופים עליה".

אתה בקשר עם ג'וזי?
"אני וג'וזי לא בקשר. אנחנו גם לא בסכסוך. אני חושב שהיה שם מיס בונידינג ביני לבינו, נראה לי שמשהו הפריע לו בי. אני תמיד חיבקתי, גם גל תעיד את זה. לא לכלכתי מאחורי הגב, לא הסתתי נגדו".

קארין עליה, ג'וזי זירה ותום חיימוב (צילום: צילום מסך רשת 13)קארין עליה, ג'וזי זירה ותום חיימוב (צילום: צילום מסך רשת 13)

אתה מחובר למשפחה של גל?
"מאוד. שרוף עליהם".

פגשת את אבא שלה?
"יצא לי, כן. איפה זה היה? הוא ישב איתנו בעל האש בעצמאות. דווקא בחור נחמד. לא היה ביניהם שיח וגם עכשיו הוא היה מינורי, אתה מרגיש ניכור מסוים".

איך הסקס עם גל?
"לא עונה על השאלה הזאת, אבל מדהים".

תום חיימוב, גל גברעם (צילום: מיכה לובטון)תום חיימוב, גל גברעם (צילום: מיכה לובטון)

מה אתה מתכנן לעשות בקריירה?
"עסקים. אני עורך דין. אם תהיה הצעה לדוגמנות אני אקח. אני לא אמשיך בתור עורך דין".

אתה בקשר עם קארין?
"ישבנו אני, גל והיא. לא יצא לנו ממש לדבר, כולנו נורא עסוקים".

למה היא לא באה ליום הולדת של גל?
"זה היה סופר סופר מצומצם. הייתי בשוק שכולן נכנסו בדירה, זה היה בדירה שלי, הן שלחו אותי לריצה". 

תום חיימוב, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)תום חיימוב, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)