שבועות ארוכים עמלה דניאל גרינברג ההריונית על מסיבת הפתעה לבעלה אייל גולן לכבוד יום הולדתו ה-50. בכדי לציין את העשור החדש בחייו של הזמר המסלסל, ארגנה גרינברג מסיבה מטורפת במדבר אך לאחר שדבר המסיבה התגלה היא ביטלה את האירוע, בערך. אתמול (חמישי) בשעות הבוקר קיבלו מקבץ חברים מצומצם הזמנה רשמית למסיבה משנית, אך את המיקום השאירה גרינברג בחשאי, ורק שעות ספורות לפני תחילת המסיבה כל המוזמנים קיבלו אסמס עם הלוקיישן - וילה בקריית גת.

אייל גולן מופתע (צילום: מתוך האינסטגרם של אביבית בר זוהר)
אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם,אביבית בר זוהר)אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם,אביבית בר זוהר)

הסיבה האמיתית לביטול מסיבת יום ההולדת של אייל גולן ממשיכה לייצר רעש - לחצו כאן

מיטב בני המשפחה, הילדים ליאם ואלין והחברים הגיעו לברך את הזמיר שחגג יובל וכמובן לא מעט נציגים מהזמר הים תיכוני, בינהם זהבה בן עם בנה, ליאור נרקיס עם אשתו ספיר, משה פרץ עם אשתו ירדן, בן חסותו של גולן לואי עלי, דודו אהרון ונטלי, עדן בן זקן ובעלה שוקי ביטון ועוד חברים נוספים מהביצה כמו אביבית בר זוהר, מרינה קבישר, אירית רחמים ועוד רבים ואחרים.

החגיגה שהייתה צפויה להימשך עד השעות הקטנות של הלילה לא התקיימה לגמרי כמתוכנן, כי לקראת חצות שכנה התלוננה על הרעש, כך שכל החוגגים נאלצו לעזוב את החצר ולהיכנס לתוך הוילה המפוארת בה התקיים האירוע.

דניאל גרינברג, אייל גולן (צילום: אלוני מור)דניאל גרינברג, אייל גולן (צילום: אלוני מור)
אלין גולן, ליאם גולן, שירלי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם,שירלי לוי)אלין גולן, ליאם גולן, שירלי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם,שירלי לוי)
שוקי ביטון, עדן בן זקן (צילום: אלוני מור)שוקי ביטון, עדן בן זקן (צילום: אלוני מור)
דודו ונטלי אהרון (צילום: אלוני מור)דודו ונטלי אהרון (צילום: אלוני מור)
אירית רחמים, עמוס לוזון (צילום: אלוני מור)אירית רחמים, עמוס לוזון (צילום: אלוני מור)
זהבה בן (צילום: אלוני מור)זהבה בן (צילום: אלוני מור)
מרינה קבישר (צילום: אלוני מור)מרינה קבישר (צילום: אלוני מור)