המצלמות בבית "האח הגדול" אמנם כבר כבו לפני כחודשיים, אך התככים והסכסוכים בין הדיירים עוד לא הגיעו לסיומם גם בחיים האמיתיים. אחרי שקארין עליה חשפה ל-TMI כי גל גברעם לא הזמינה אותה לחגיגת יום ההולדת העברי שלה, ולאחרונה תום חיימוב חשף בראיון לאייקון ישראל כי הוא כלל לא קיבל הזמנה ליום ההולדת של קארין עליה - נראה שכל העניינים הסתדרו.

אחרי המשולש הבעייתי בינהם, אתמול חגגה מלכת היופי לשעבר (שוב) יום הולדת, הפעם עם כל החברים והמכרים מהתעשייה ולמרבה ההפתעה התייצבו גם גל גברעם ותום חיימוב, למרות שיום לפני זה טען שלא קיבל הזמנה. באירוע, שנערך במסעדת מלי מלו על גג מלון "הוטל בובו" בתל אביב, התבהר כל הסיפור, כשגברעם הסבירה כי קיבלה מעליה הודעה כי היא ותום מוזמנים - והיא אישרה הגעה עבור שניהם. תום לא היה בלופ וחשב שלא הוזמן - ככה זה כשאתה בזוגיות.

גל גברעם, תום חיימוב (צילום: גילי כהן)גל גברעם, תום חיימוב (צילום: גילי כהן)
קארין עליה (צילום: גילי כהן)קארין עליה (צילום: גילי כהן)

עוד הגיעו רבים מדיירי הבית לאחל מזל טוב לילדת היום הולדת בינהם יהודה יצחקוב ואלמוג חדד, דרור קונטנטו, דניאל לוין, ליאור כלפון, לינור סיביניק, שולה זקן שהתייצבה עם הבן נדב ויחזקאל בגדדי. מי שבלט בחסרונו זה דיוויד דימוס איתו ניהלה רומן קצר בבית וכמובן הזוכה הגדולה זהבה בן שהייתה בהופעה. עוד נצפו מבלים ומתמנגלים: נועה קירל, טיילור מלכוב, ריף נאמן, טיטי איינאו, אירה דולפין ועוד.

אלמוג חדד, יהודה יצחקוב (צילום: גילי כהן)אלמוג חדד, יהודה יצחקוב (צילום: גילי כהן)
נועה קירל (צילום: גילי כהן)נועה קירל (צילום: גילי כהן)
קארין עליה, דניאל לוין (צילום: גילי כהן)קארין עליה, דניאל לוין (צילום: גילי כהן)
דרור קונטנטו (צילום: גילי כהן)דרור קונטנטו (צילום: גילי כהן)
קארין עליה, טיילור מלכוב (צילום: גילי כהן)קארין עליה, טיילור מלכוב (צילום: גילי כהן)
לינור סביניק (צילום: גילי כהן)לינור סביניק (צילום: גילי כהן)