אף על פי שעו״ד יוסי כהן נתן לראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, ארכה של שבעה ימים להתנצל על אמירתו ש"פסיכיאטר צריך לטפל במשפחת נתניהו" ולחזור בו, אולמרט דווקא התראיין מספר פעמים והבהיר כי אין בכוונתו לחזור בו מדבריו או להתנצל. במכתב ששלח לאולמרט, דרש עו"ד כהן התנצלות או פיצוי של מיליון שקל.

אולמרט, מה תאמר?
“הכל ייחשף בבית המשפט, אם יגישו".

עו"ד כהן, אולמרט לא מתנצל. תתבעו?
“שלחתי לו התראה. לא ישלם? נתבע. ברור".

עורך דין יוסי כהן המייצג את משפחת נתניהו (צילום: אבשלום ששוני)עורך דין יוסי כהן המייצג את משפחת נתניהו (צילום: אבשלום ששוני)

> שר המשפטים הנכנס, בנימין גנץ, מתבקש לפתוח יומנים: ב־23.5.2021, בשעה 10 בבוקר, יתקיים בבית משפט השלום בתל אביב דיון הוכחות בעניין נאוה ג׳ייקובס באולמו של השופט יאיר דלוגין.

> בצל הסערה הגדולה שקמה אחרי פרסום ספרה של בתו גליה, החליטה עיריית ערד להתעלם מרעשי הרקע ולקרוא את הספרייה העירונית על שמו של הסופר עמוס עוז. “הספרייה העירונית בערד בחרה להנציח את שמו של הסופר עמוס עוז לפני כשנתיים", מסרה העירייה בתגובה. “עוז התגורר עם משפחתו בערד למעלה מ־30 שנים, הנוף המדברי שימש לו השראה והוא מתואר לא אחת בספריו. עיריית ערד אינה בית משפט. אין ביכולתה והיא אינה מתיימרת לפסוק בעניינים אישיים שלא התבררו לאשורם".

עמוס עוז (צילום: יוסי זמיר פלאש  90)עמוס עוז (צילום: יוסי זמיר פלאש 90)

> איציק סודרי, דובר מפלגת ש"ס לשעבר, ואשתו, מיטל סודרי, נפגשו שוב ברבנות והתגרשו בפעם השנייה.

סודרי, פעם שלישית גלידה?
“חיי הפרטיים אינם מעניינו של איש, תודה".