בחמישי בערב, שעות ספורות לפני שמדינת ישראל הוכתה עצב גדול ותדהמה לאחר האסון הכבד בהר מירון, שמחים ואופטימיים התייצבו כוכבי העונה החדשה של "גולסטאר" בשדה התעופה בן גוריון ועשו פוזות מול המצלמה רגע לפני שעלו לטיסה למרוקו. הדוקו ריאליטי של HOT הצליח לייצר עניין רב עוד לפני שבכלל התחילו הצילומים, בעיקר בזכות השילוש המרתק של המשתתפים - אייל גולן שחזר לכס המאמן והמתאמנים אלירז שדה, הבעל הנוכחי של גרושתו אילנית לוי והבן שלו ליאם גולן בן ה-17.

אחרי שכבר נחשפתם לפרידה המרגש של אילנית מבעלה ובנה, הגיע הזמן לשמוע איך עברה הפרידה של גולן מאשתו ההריונית דניאל גרינברג, שנמצאת בחודש חמישי להריונה השני, ובתם הבכורה מיאל בת ה-9 חודשים. "הייתה פרידה לא קלה. חודש זה המון זמן. אני אהיה מחובר למיאל, יאן ואלין בשיחות וידאו כמה שאפשר ולראות אותם כמה שאפשר" סיפר גולן ל-TMI ובמקביל העלתה גרינברג סרטון פרידה מרגש של המשפחה המאושרת רגע לפני שנפרדו.

אייל גולן (צילום: אלוני מור)אייל גולן (צילום: אלוני מור)

אז מה הטיפ של גולן לשחקני הקבוצות ומי הוא היה רוצה שיהיה איתו בקבוצה? גולן השיב: " הטיפים למתמודדים בגולסטאר זה להיות איתי. אני המנצח בדרך כלל. הייתי מעדיף שגם ליאם וגם אלירז היו איתי בקבוצה אבל כנראה שהמפיק ירון ליכטנשטיין לא יתן שזה יקרה. אין הרבה מה לעשות". צפו בוידאו בראש הכתבה כדי לצפות בכל מה שהיה לליאם גולן ואלירז שדה להגיד לפני הטיסה.

עוד שחקנים שהגיעו לשדה הם הזמר מוקי, ירון ברלד, אוראל צברי וקובי סוויסה שיצטרפו ג'ובאני רוסי ואורי ברויר  סמיון גרפמן וגיא הוכמן.

ליאם גולן, אלין גולן, אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אלוני מור)ליאם גולן, אלין גולן, אילנית לוי, אלירז שדה (צילום: אלוני מור)

אלירז שדה (צילום: אלוני מור)אלירז שדה (צילום: אלוני מור)
ירון ברלד, מוקי, אייל גולן (צילום: אלוני מור)ירון ברלד, מוקי, אייל גולן (צילום: אלוני מור)
קובי סוויסה ואוראל צברי (צילום: אלוני מור)קובי סוויסה ואוראל צברי (צילום: אלוני מור)