על פניו, סט צילומים משוגע ושמח אבל מאחורי הקלעים נראה שנעשתה עבודה טובה במזעור נזקים וסכסוכים. חברת BUYME החליטה הפעם לא להסתפק בפרזנטור אחד אלא הקימה נבחרת שלמה של שגרירים ויחד איחדו כוחות כדי לחגוג לכל אחד מהם יום הולדת בקונספט מצחיק לכדי פרסומת משעשעת. אממה, בין המשפיעניות המלוהקות,צמד בנות יפות ומצליחות, לשעבר חברות מאוד מאוד טובות שחתול שחור ענקי עבר בינהן.

מעיין אדם וליאל אלי היו החברות הכי טובות יחד עם הצלע השלישית מאיה ורטהיימר, והן טסו שתיהן לכנס משפיענים בדובאי, במהלכו רבו - כפי שקראתם לראשונה כאן ב-TMI וחזרו בתור יריבות. לאחרונה כל השלושה לוהקו לקמפיין אך יחסי הכוחות של החבורה השתנו. בהפקה החליטו להיערך בהתאם והיו מודעים היטב לבעיה שעשויה להיווצר והחליטו להפריד את הבנות לשני ימי צילום שונים. מאיה ורטהיימר אם תהיתם, הצטלמה ביום של מעיין אדם. אל תמהרו להסיק מסקנות על בחירת צד, ככה הסתדר מבחינת לוח הזמנים והכוכבת הג'ינג'ית אף השתתפה השבוע בפודקאסט של ליאל אלי.

פרסום ראשון: זה מה שהוביל לריב בין מעיין אדם לליאל אלי - לחצו כאן

TMI משכינים שלום: האם הריב בין ליאל אלי ומעיין אדם הגיע לקיצו? - לחצו כאן

מעיין אדם (צילום: יח''צ)מעיין אדם (צילום: יח''צ)

עוד התייצבו בימים שונים הם הזמר איתי לוי, שהתגלה על ידי אייל גולן ועזב את חברת ההפקות שלו בשנה האחרונה וגם אילנית לוי, אשתו לשעבר של גולן. וגם לירן כוהנר, קרן שחם, השף יובל בן נריה ועידו גרינברג (מיסמס).

ליאל אלי, עידו גרינברג (צילום: יח''צ)ליאל אלי, עידו גרינברג (צילום: יח''צ)
מאיה ורטהיימר (צילום: יח''צ)מאיה ורטהיימר (צילום: יח''צ)
אילנית לוי (צילום: יח''צ)אילנית לוי (צילום: יח''צ)
לירן כוהנר (צילום: יח''צ)לירן כוהנר (צילום: יח''צ)