גם ביום שאחרי "האח הגדול", לינור סביניק שנכנסה בתור דיירת אנונימית ממשיכה לככב בכותרות ולעניין את המעריצים. שבועות של תכנונים הגיעו לקיצם ובשבוע הבא תחגוג הכוכבת יום הולדת 26, שם צפוי מפגש מחזור מרגש של כוכבי העונה האחרונה של הריאליטי. אך בימים האחרונים ככל הנראה קיבלה סביניק שאלות רבות האם גם רמי ורד, מי שהיה חברה הטוב ביותר בבית ואף היה נראה שמתפתח בינהם עניין רומנטי יגיע - והיא החליטה לעשות סדר בעניין.

לינור סביניק (צילום: אור גפן)לינור סביניק (צילום: אור גפן)

בסטורי שהעלתה אתמול (רביעי), חשפה סביניק כי לא. למרות שכל החברים הטובים שלה ודיירי הבית יגיעו לחגוג, אל תצפו לראות מפגש מרגש מול המצלמות, כי ורד לא מתכנן לספק אחד כזה. כמו שלא הגיע למסיבת סיום "האח הגדול", ורד לא יגיע גם ליום הולדתה של לינור. "אני מבינה את העניין סביב הנושא הזה. אני בטוחה שבתור צופים אדוקים עברתם איתנו דרך אך לצערי החיים דינמיים ודברים משתנים. ביני לבין רמי אין שום ערוץ תקשורת, יש ביננו נתק מוחלט וכן, הלוואי שזה לא היה המצב" סיפרה סביניק והוסיפה "אני מבקשת להפסיק לשאול אותי שאלות בנושא. החוויה המשותפת של רמי ושלי נגמרה ואני מאחלת לו שרק יהיה מאושר.

רמי ורד, לינור סביניק, יהודה יצחקוב (צילום: צילום מסך רשת 13)רמי ורד, לינור סביניק, יהודה יצחקוב (צילום: צילום מסך רשת 13)

כזכור, אחרי שהתחמקה רבות מהשאלה האם נפגשה עם ורד מאז שיצאה מבית האח הגדול, סביניק החליטה להתוודות ולספר כי אחרי סיום התוכנית הקומיקאי החליט לנסות לשקם את היחסים עם החברה שלו לימור קרליק קורן ובמקביל, מאוכזב מהעריכה של התוכנית שיצרה את הרושם המוטעה כאילו נוצר קשר רומנטי בינו לבין לינור, שיכולה לטענתו להיות הבת שלו לאור פער הגילאים.

לינור סביניק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)לינור סביניק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
רמי ורד, לינור סיבניק (צילום: צילום מסך האח הגדול)רמי ורד, לינור סיבניק (צילום: צילום מסך האח הגדול)