לפי מידע חם שהגיע לטלפון האדום של ליאורה, אחד הניצולים באסון במירון הוא לא אחר מאשר הזמר והפייטן עופר לוי.

לוי, ספר מה קרה.

“זה סיפור ארוך, אני כרגע עסוק מאוד. תקופה לחוצה. מבטיח לספר בהזדמנות".

עופר לוי (צילום: מקס ילינסון)עופר לוי (צילום: מקס ילינסון)

 >גם הזמר המיתולוגי מוצי אביב ובתו הזמרת והיוצרת דין דין אביב לא עצמו עין באותו לילה נורא. הבן הבכור של דין דין והנכד של מוצי היה בין ההמון במירון ובמשך כשעה היה מנותק קשר, עד שנמצא בריא ושלם בשוך סערת הפינוי של הנפגעים.

דין דין אביב (צילום: רנבי, יח''צ)דין דין אביב (צילום: רנבי, יח''צ)

>ובמעבר חד: תגידו מזל טוב לליאוניד נבזלין, 61, על הולדת בתו רות, מבת זוגו טטיאנה גרינברג, 42. ראשונה שלה, שישית שלו, ולא פחות חשוב, אחות קטנה לאירנה נבזלין, 42, אשתו של שר הבריאות, יולי אדלשטיין.

תינוקת חדשה. אירינה נבזלין, יולי אדלשטיי (צילום: אביב חופי)תינוקת חדשה. אירינה נבזלין, יולי אדלשטיי (צילום: אביב חופי)

טדי שגיא וזוגתו, מלכת היופי לשעבר יעל נזרי, מאווררים את הווילה הצמודה לחוף בהרצליה פיתוח, שנחשבת לבית הפרטי היקר ביותר במדינה. לכבוד מה? פרטים בשבועות הקרובים.

יעל נזרי וטדי שגיא (צילום: רפי דלויה)יעל נזרי וטדי שגיא (צילום: רפי דלויה)

 ועדיין באותו אלפיון: האוליגרך ואלרי קוגן מנסה כבר שנתיים למכור את הווילה שבבעלותו בקיסריה. הרוכש יזכה בשטח של 11 דונם ושטח בנוי של 5,000 מ"ר. האחוזה, המשקיפה על הים התיכון, מוגדרת כמפוארת ביותר בישראל, עם ספא פרטי, חדר כושר, סאונות, בריכה מקורה ובריכה חיצונית ענקית עם מערכת סטריאו מובנית ומסך טלוויזיה גדול. ברוח המבצעים הלוהטים של ימים אלו, קוגן מציע דיל של אחד פלוס אחד, הכולל גם את הפנטהאוז היוקרתי שלו ברחוב הירקון בסמוך לחוף הים בתל אביב. שני הנכסים ביחד מוצעים במחיר המצחיק של מיליארד שקל.