זמן קצר אחרי שהתגרשה מאיה בוסקילה חווה עוד משבר. אתמול, יום שבת, הלך לעולמו בגיל 71 ניסים בוסקילה, אביה של הזמרת לאחר מאבק במחלת הסרטן. בשעות הערב המאוחרות נערכה הלוויתו בבית העלמין בנתניה ורגע לפני נפרדה הזמרת מאביה בפוסט מרגש ברשתות החברתיות וגם ביקשה ממנו סליחה על השנים הפחות יפות.

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila)

וכך כתבה: "הרגע הכי כואב הוא שמקבצים את המשפחה לשיחה, והרופא אומר 'לצערי אין יותר מה לעשות, אנחנו כבר לא יכולים לעזור וגם לא התרופות'. רגע, לא התכוננתי נפשית, תנו לי שניה לעכל בכלל מה אני חשה. שמתי כפפות וחלוק ונכנסתי לראות אותך. זה מוזר איך אדם משתנה ביומיים. הגוף כולו נפוח ואני עומדת ולראשונה רואה מהו סוף. אהבת את שירי 'יש בליבי כינור' ואני עם מסכה, מכוסה מכף רגל ועד ראש, החזקתי בידך ושרתי לך את מלוא השיר. ידעתי! אתה שומע אותי! לחצת את כף ידי בחזקה".

את הפוסט סיימה בוסקילה בבקשת סליחה: "תקופת ההתבגרות שלי הייתה מאתגרת לי ולך. לא הכל עבר חלק וחלקים מהתקופה אף היו קשים, אך בחרתי בתמונה הזאת שלנו, כי הרגע הזה, ממש דקה לפני, ביקשת את סליחתי ואמרת, 'אני יודע שהייתי לא בסדר ואם פגעתי אני מצטער'. היום אני מבקשת את סליחתך אבא. אם פגעתי, אני מצטערת, אתה לב גדול וסבא אוהב ואהוב. עכשיו אתה כבר לא שייך לכאן, אך אני יודעת ששם יהיה לך יותר קל לשמור על משפחתנו מחוברת, כי כבר לא כואב לך. יש בליבך כינור, אך מצאת מזור והאור שלך, כמו גפרור בחושך, נושא ברכה. ברוך דיין האמת". 

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila)