ארבע שנים חלפו מאז צעדו אסף זמיר ומאיה ורטהיימר בשביל חופה באחד מחופי הים האדום באילת ומאז הם הספיקו לעבור יחד לא מעט מערכות בחירות והפכו להורים לילדה ראשונה ומהממת. רגע לפני שתחליף עשור חדש לחייה ותציין יום הולדת 30, החליט זמיר להגשים לאשתו חלום פרוע והפתיע אותה לרגל יום הנישואים שלהם. 

מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם,מאיה ורטהיימר)מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם,מאיה ורטהיימר)

אז לא מדוברת בחתונת הכסף או הזהב אלא רק בארבע שנות נישואים מאושרות. ורטהיימר וזמיר נסעו בסוף השבוע האחרון לחופשה באילת, ובשישי בערב היו בדרכם לעוד מסיבה, או ככה לפחות וורטהיימר חשבה. כשנכנסו לחוף, הבינה השחקנית כי ציפתה לה הפתעה גדולה,  שחזור יום החתונה שלהם עם כל החברים הטובים, בדיוק כפי שחלמה. רגע אחרי שהחברים הטובים צעקו לה "הפתעה", בינהם אניה בוקשטיין, גיא גיאור ולירן כוהנר, אגם רודברג, יובל שרף, וליקי רוזנברג שנסעו עד לעיר הדרומית להיות חלק מההפתעה חיכה לה בחדר במקום צוות איפור שיער וארבע אופציות ללבוש, מהן בחרה ורטהיימר אחת.

 ורטהיימר שיתפה תמונות מהיום המאושר ומרגעי הדמעות שלא עצרו וכתבה: "כשאני ואסף התחתנו לפני 4 שנים חלמתי שכשאהיה בת 30 והוא בן 40 נעשה ״יום הולדת 70״ ונשחזר את החתונה שלנו. זה היה מופרח כמו רוב חלומותיי. אבל הגבר שלי (אלוהים איזה גבר חמסה) ששם לעצמו מטרה להגשים לי כל חלום רקם מאחורי גבי במשך חודשים את הגשמת חלום שיחזור החתונה עם החברים הקרובים והפקה משוגעת את חגיגת החלומות שלי באילת -איפה שהתחתנו. אני ללא מילים.כמו שאתם מבינים לא הפסקתי לבכות עד אור הבוקר. וגם עכשיו אני רק מתחילה לעכל את הסופש הלא יאמן מהסרטים של דיסני שהאביר של חיי אירגן לי". 

מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם,מאיה ורטהיימר)מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: צילום מסך אינסטגרם,מאיה ורטהיימר)
View this post on Instagram

A post shared by Liky Rozenberg (@likys_port)

מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: אביב חופי)מאיה ורטהיימר, אסף זמיר (צילום: אביב חופי)