אחרי שלל הכנות להפקת מסיבת היום הולדת, ביטולים ודחיות לאור מבצע "שומר חומות", אמש זה סוף סוף קרה, ולינור סביניק חגגה את מסיבת יום ההולדת ה- 26, באירוע מושקע ביפו. אל חגיגת יום ההולדת הגיעו עשרות מוזמנים, אך סביניק נצמדה במרבית שעות האירוע לגבר יחיד ומיוחד. 

אז הכירו את מאי שוורץ, אחיה של שר פיטנס שסיפקו תמונות צמודות למצלמה. השניים כבר נלכדו לפני חודש בצילומי פפארצי בדייט אלא שאז הכחישה סביניק שמועות על זוגיות וטענה כי מדובר בתחילתה של חברות מופלאה ומי יודע מה יוליד יום. אמש הם ניצבו יחד מול עדשות המצלמה במתחם "החמאם" ביפו כמו זוג מאוהב אבל סביניק ממשיכה להכחיש ל-TMI וטוענת כי הם לא יחד. תשפטו בעצמכם

לינור סביניק, מאי שוורץ  (צילום: אור גפן)לינור סביניק, מאי שוורץ (צילום: אור גפן)

כל כוכבי האח הגדול הגיעו להרים לסביניק ביניהם בלטו הפאוור קאפל הלוהט של הביצה גל גברעם ותום חיימוב,גם מירב ישראל שהשיקה לראשונה את בן זוגה הטרי מול עדשות המצלמה,  כולם הגיעו למעט החבר הטוב מהבית, הבדרן רמי ורד, שבחר לנתק כל מגע מסביניק כשיצא מאולפני נווה אילן. 

לעומתו בלטו כוכבי העונה ליאור כלפון, אורן אוסידו, ימית אברמוב, קארין עליה, ג'וזי זירה, יהודה יצחקוב ואלמוג חדד ששומרים על זוגיות יציבה, שולה זקן, מור לרמן ואחרים.

גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אור גפן)גל גברעם, תום חיימוב (צילום: אור גפן)
שולה זקן, מור לרמן (צילום: אור גפן)שולה זקן, מור לרמן (צילום: אור גפן)
אלמוג חדד, יהודה יצחקוב (צילום: אור גפן)אלמוג חדד, יהודה יצחקוב (צילום: אור גפן)
מירב ישראל ובן זוגה (צילום: אור גפן)מירב ישראל ובן זוגה (צילום: אור גפן)
דיירי האח הגדול (צילום: אור גפן)דיירי האח הגדול (צילום: אור גפן)