אם יש נושא שהצליח לגנוב את כל הפוקוס של העונה האחרונה של "האח הגדול" זה קרב הענקים בין יהודה יצחקוב לרמי ורד. מי שנפגעו לא פחות מהעימות הבלתי פוסק בין השניים, היו הנשים שלצידם - אלמוג חדד שהחלה זוגיות עם יצחקוב בבית הסגור ולינור סביניק שהייתה קרובה מאוד לורד, עד לכדי שמועות לזוגיות בין השניים, שעוררו רעש רב מחוץ לבית "האח הגדול". 

לא פעם יצחקוב ניסה להתקרב לסביניק וורד שראה בו אויב מושבע, ביקש ממנה בכל פעם מחדש לא לתת לו מקום ואמר לה כי הוא לא אוהב שהוא מתקרב אליה ומחבק אותה. אלא שמאז ורד ניתק כל קשר עם לינור בעקבות חזרתו לזוגתו שחיכתה לו מחוץ לבית - לימור קרליק קורן ואפילו לא הגיע ליום הולדתה שנחגג בנוכחות כל משתתפי "האח הגדול". 

לינור סביניק (צילום: אור גפן)לינור סביניק (צילום: אור גפן)

סביניק שהבינה שחברה הטוב נטש אותה במערכה, החליטה לשוב ליחסים קרובים עם יצחקוב ואמש (רביעי) נפגשו השניים באירוע יום ההולדת של המעצבת דורין סגול שהחליפה קידומת וחגגה את הגעתה לגיל 40 וחגגה בבר מסעדה SUNKISS בראשון לציון, לשם הגיע יצחקוב יחד עם זוגתו אלמוג חדד. סגול חגגה בענק עם הפקה מוגזמת שכללה עוגת קומות, שף בשרים, קוקטיילים מעוצבים והמון חברים טובים. 

יהודה יצחקוב, אלמוג חדד (צילום: אור גפן)יהודה יצחקוב, אלמוג חדד (צילום: אור גפן)

בין הנוכחים באירוע היו: בן זיני שהגיע היישר מהשיפוצים של ביתו החדש, אלה לי להב שניסתה להתחמק מהמצלמה וזוגתה מאיה ג'ריס, אדם אליוף, מני ממטרה ופרלה דנוך, שולה זקן, רגב הוד, לירז אסייג ובן הזוג שחר לבנגרונד, אודליה סויסה ובעלה אבי, מירב ישראל ובן הזוג שי כהן, רז ספני, שקד קוממי, רומי אברג'יל, אנג'ל ברנס, ברק אדרי ועוד. 

אלה לי להב (צילום: אור גפן)אלה לי להב (צילום: אור גפן)
דורין סגול (צילום: אור גפן)דורין סגול (צילום: אור גפן)
מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן)מני ממטרה, פרלה דנוך (צילום: אור גפן)
שולה זקן (צילום: אור גפן)שולה זקן (צילום: אור גפן)
בן זיני (צילום: אור גפן)בן זיני (צילום: אור גפן)
רגב הוד (צילום: אור גפן)רגב הוד (צילום: אור גפן)
לירז אסייג, שחר לבנגרונד (צילום: אור גפן)לירז אסייג, שחר לבנגרונד (צילום: אור גפן)
איחוד האח הגדול. לבנה זוהרים, גילי מיילי, דורין סגול (צילום: אור גפן)איחוד האח הגדול. לבנה זוהרים, גילי מיילי, דורין סגול (צילום: אור גפן)