והנה מה שלא תראו על המסך עם חזרתם של אסי עזר ורותם סלע לתוכנית "הכוכב הבא" בערוץ 12. סלע התחדשה בג'יפ דנדש בעלות הסמלית של 350 אלף שקל. לנד רובר איווק, לכל מי ששואל.

View this post on Instagram

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1)

>המפקד של נשיא המדינה: תת אלוף במיל, אביגדור קהלני, האלוף במיל, דורון אלמוג, האלוף במיל, עמוס רון, האלוף במיל גבי אופיר, האלוף במיל, יוסי פלד, האלוף במיל' אילן בירן, תת אלוף במיל צורי שגיא, וראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך. כל אלו ורבים אחרים הגיעו ביום רביעי שעבר למנחת המטוסים בראשון לציון כדי לחגוג את הוצאת הספר של איזי כנען, אלוף משנה במיל, "החיים באיזי" המספר את עלילותיו הרבות במהלך השנים. אחד, רובי ריבלין, שכנים היה המדריך שלו בקורס הקצינים, שלח ברכה מצולמת.

אביגדור קהלני. צורי שגיא, איזי כנען ועמוס ירון (צילום: אריק קנה)אביגדור קהלני. צורי שגיא, איזי כנען ועמוס ירון (צילום: אריק קנה)

>השחקן, הקומיקאי וכוכב "ארץ נהדרת" אורי לייזרוביץ' הגיע לאופטיקה "כמו פעם" בתל אביב, שם התאימו לו האופטומטריסטים שי ושיר־לי גרינברג עדשות מגע יומיות של ALCON.

אורי לייזרוביץ' ושי גרינברג (צילום: שי גרינברג)אורי לייזרוביץ' ושי גרינברג (צילום: שי גרינברג)

>הגברת הראשונה, שרה נתניהו, ביקרה ביום ראשון בבתיהם של כל הנספים במבצע שומר החומות. לפי דיווחים שהגיעו לליאורה, לאחר שיצאה מבתי האבלים וסיימה את היום הקשה, לא יכלה נתניהו להכיל את הצער ופרצה בבכי.

 >השחקנית מיכל ינאי נבחרה בישראל להוביל את קמפיין ,STAND UP! שהינו חלק מהאג'נדה החברתית של המותג לוריאל פריז, שמטרתו למנוע הטרדות מיניות. 

>היהלומנית ואשת העסקים איה עזריאלנט ממשיכה לנסות למכור את מותג התכשיטים שלה, "איה", בקניון G צמרת היוקרתי בתל אביב.
עזריאלנט, יהלומים כבר לא לנצח?
"אני בינתיים מנסה לשרוד עם החנות, אולי יהיה לי מזל ומישהו ירצה לקנות את המותג 'איה'. למרות משבר הקורונה, התעקשו מהנהלת הקניון לגבות את מלוא השכירות. בינתיים אני מחפשת קניין למותג. מגיע לי קצת לנוח, לא?".

>הסופר והעיתונאי לשעבר יגאל סרנה עושה קולות שהוא מרוצה במקום גלותו בפורטוגל, שם הוא כותב ספר חדש. סרנה: “בפורטוגל הכל נפתח. מתחסנים לאט, הולכים עם מסיכות, והשווקים נפתחו. כיף".