בעוד שרבים מן הכוכבים הצעירים בביצה מפלסים את דרכם בתעשייה, ומודעים לעובדה כי התקשורת יכולה לעזור להם להתקדם וליחצ"ן פרוייקטים שונים, נראה שיש מי שמזלזלים בעובדה, ומתעלמים מהצלמים והכתבים שבסביבה. אחרי שהצהירו בפני כל העולם כי הם יחד, אלונה סער, שזכתה לפריצה גדולה בזכות התפקיד הראשי שלה בסדרה המצליחה "המפקדת" ומלך זילברשלג החרדי, התייצבו באירוע מתוקשר ראשון, כשהגיעו לחגוג לסוכן הדוגמניות עומרי יערי.

צלמי הפפראצי וצוותי הצילום חיכו למוזמנים שיגיעו, בינהם שמות הרבה יותר גדולים וותיקים כמו עדן בן זקן, יעל שלביה והחבר האמריקאי ברנדון קורף, אנה זק ורועי סנדל, עדן פינס ובן זוגה אילן מסיקה, בר זומר ובעלה אביב, רומי פרנקל וגפן ברקאי ואחרים - וזכו ליחס ופוזה חביב למצלמה, אך הצמד החדש והמסקרן סער וזילברשלג החליטו להתחמק מהצלמים, לא לעצור לתמונה ואף לסרב לדבר עם הכתבים. השניים ברחו היישר למתחם ה-VIP והתערבבו בהמון באלגנטיות.

כוכב האח הגדול יוצא להגנת מיה לנדסמן: "חסרים לנו אומנים כמוה" - לחצו כאן

אלונה סער, מלך זילברשלג (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)אלונה סער, מלך זילברשלג (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)
אלונה סער, מלך זילברשלג (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)אלונה סער, מלך זילברשלג (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)

אסף גולן, כתב הבידור של התוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" אף שיתף בחשבון האינסטגרם שלו את החוויה מהערב: "ביום ראשון תראו בתוכנית אייטם על שחקנית מתחילה בזוגיות חדשה שלא מכבדת תקשורת או בני אדם בכלל. כבר בשנתיים הראשונות לקריירה העעירה שלה היא הספיקה לסגל לעצמה התנהגות של כפיות טובה, זלזול בבני אדם וקולגות למקצוע...גם בן זוגה התורן שומר המצוות אך לא שומר הערכים של כיבוד הזולת נדבק בחיידק כפיות הטובה וגם אותו לצערי לא ממש תראו בכתבה. אך ממש יום אחרי תזכו לשמוע ממנו פרטים על הזוגיות המסקרנת בצילומי קמפיין חדש. ככה זה, כשיש צ'ק שמן זה מקשה לרוץ מהעיתונאים".

יעל שלביה, ברנדון קורף (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)יעל שלביה, ברנדון קורף (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)
באה לשתות ג'ין וטוניק. עדן בן זקן (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)באה לשתות ג'ין וטוניק. עדן בן זקן (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)
עדן פינס ואילן מסיקה (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)עדן פינס ואילן מסיקה (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)
מאריך שיער. גפן ברקאי (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)מאריך שיער. גפן ברקאי (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)
מעיין אשכנזי ואחיה אלמוג (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)מעיין אשכנזי ואחיה אלמוג (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)
בר זומר ואביב (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)בר זומר ואביב (צילום: ניר פקין,באדיבות וואלה!)