כוכבי הביצה הגיעו אמש (שלישי) לאירוע הסיום הבינלאומי למירוץ "Run for the oceans" של חברת adidas וארגון Parley. למי שלא מבין על מה מדובר, נספר לכם שבמשך 7 ימים רצים מכל העולם התאספו ורצו למען מטרה אחת, הצלת האוקיינוסים. באירוע הייתה תערוכה של אמן הקיימות אביב גרינברג ומיטב סלבריטאי ארצנו שטענו שהם מקפידים לשמור על איכות הסביבה.

זוכת העונה הקודמת של "האח הגדול", תקוה גדעון, סיפרה שיש לה קשר קרוב לאיכות הסביבה ובילדותה אפילו התנדבה בחברה להגנת הטבע. כשנשאלה האם רצה למען הסביבה סיפרה שהיא פחות מקפידה על ריצות אבל מגיעה לעיתים קרובות להתאמן אצל חברה לבית "האח הגדול", פול טשגיאן, שגם האקס שלה - ליאור דואק מתאמן אצלו. תקוה סיפרה שיוצא להם להיפגש שם ו"יש לנו אותו מעגל חברים, אנחנו בטוב. יוצא לנו להיפגש". 

תקוה גדעון (צילום: אמיר יעקובי)תקוה גדעון (צילום: אמיר יעקובי)

יש סיכוי לקאמבק?
"זה מצחיק אותי ששנה אחרי עדיין שואלים את זה. מה אני אגיד לך? לא". 

אם תביאי משהו חדש לא ניתקע על ליאור. יש משהו בכיוון?
"אוו שאלה יפה, אז בואו ניתקע על ליאור, הכל בסדר איתו, הוא מתאמן".

מה חדש בחיי האהבה שלך תקוה?
"האמת היא שאני פחות מדברת על חיי האהבה שלי. אני חושבת שיש דברים שאפשר ואף רצוי להשאיר לעצמנו. יש לך מישהו להכיר לי שאת שואלת אותי? או שאמא שלי שלחה אותך? אני לא אתפלא".

היא לחוצה עלייך?
"היא לחוצה עליי מגיל 10 בערך, אבל היא יודעת שהכל בקצב שלי וכל עוד טוב לי ואני מאושרת ואני עושה מה שאני אוהבת אז היא מבסוטה".

תקוה גדעון (צילום: אמיר יעקובי)תקוה גדעון (צילום: אמיר יעקובי)

גם עדן פינס נכחה באירוע לצד בן זוגה אילן מסיקה וסיפרה שהיא לא ממש מקפידה בזמן האחרון על אימוני הריצה אבל היא משתדלת בדרך כלל לרוץ לפחות פעם בשבוע. פינס שמופיעה עכשיו בסדרה המדוברת "בני אור", התייחסה לביקורת על הסדרה ואמרה: "אף אחד לא המציא את הגלגל, זה סיפור אמיתי שהתסריטאים חוו בצעירותם. הם הביאו את האמת שלהם לסדרה וזו סדרה מדהימה ומצליחה. עם הביקורות הרעות יש גם ביקורות טובות. אני לא אקרא לזה ביקורות. עם הדיבור השלילי יש גם דיבור חיובי כי זאת האמת ולאסט פייס איט, אנחנו ב-2021 אבל דברים כאלה קורים גם היום". 

עדן פינס (צילום: אמיר יעקובי)עדן פינס (צילום: אמיר יעקובי)

יעל שלביה שהגיעה יחד עם בן זוגה ברנדון קורף סיפרה שהיא לא אצנית גדולה ועושה הרבה עצירות באמצע הריצה ושהליכה מהירה גם נחשב. שנשאלה האם היא עושה ספורט יחד עם ברנדון ענתה: "פחות, ברנדון פחות מהמתאמנים אבל תראי את הגוף שלו, הוא לא צריך את זה כל כך". כשנשאלה האם הם רצים לחופה אולי, ענתה שלביה במבוכה: "בייוש". 

זה קרוב?
"לכי תדעי, נאבר סיי נאבר".

הוא מראה לך טבעות?
"לא, אל תגזימי".

מתי את חושבת שזה יקרה?
"יש עוד זמן".

ויש לך כבר תכנון איך החתונה תראה?
"אם יש משהו אחד שאני יודעת על חתונה באופן כללי זה שאני רוצה רק את האנשים שאני אוהבת, שקרובים אליי באמת באמת. החתונה זה אמור להיות היום שלך להיות עם אנשים שבאמת אוהבים אותך ושם בשבילך כל הזמן ולחגוג איתם, זה בעיניי המושג חתונה".

כמה ילדים?
"זהו, די".

יעל שלביה (צילום: אמיר יעקובי)יעל שלביה (צילום: אמיר יעקובי)
חן אמסלם (צילום: אמיר יעקובי)חן אמסלם (צילום: אמיר יעקובי)
מירן ומאור בוזגלו (צילום: אמיר יעקובי)מירן ומאור בוזגלו (צילום: אמיר יעקובי)
אניה בוקשטיין (צילום: אמיר יעקובי)אניה בוקשטיין (צילום: אמיר יעקובי)
נלי תגר (צילום: אמיר יעקובי)נלי תגר (צילום: אמיר יעקובי)
אנחל בונני (צילום: אמיר יעקובי)אנחל בונני (צילום: אמיר יעקובי)
מאיה ורטהיימר (צילום: אמיר יעקובי)מאיה ורטהיימר (צילום: אמיר יעקובי)
עומר חזן (צילום: אמיר יעקובי)עומר חזן (צילום: אמיר יעקובי)