מאז שהכירו בבית "האח הגדול", יהודה יצחקוב ואלמוג חדד בלתי נפרדים. הם מצהירים בכל הזדמנות אפשרית שהם מעדיפים לקחת את הדברים לאט, אבל אמירות לחוד ומציאות לחוד כי חדד עברה לגור אצל יצחקוב באופן לא רשמי. אם הייתם צריכים עוד הוכחה לכך שהקשר הזה חזק, אתמול (רביעי) חדד עלתה על שמלת כלה ויצחקוב היה שם יחד עם כל משפחתו כדי להנות מהרגע המרגש. 

הסירו דאגה מלבכם, השניים לא התחתנו בסתר אלא שחדד השתתפה בתצוגת אופנה שציינה המעצבת אילנית מזרחי לחגיגות העשור לפעילותה. תצוגת האופנה שהתרחשה בסטלה ביץ' בבת ים הצליחה לגרום לחדד לעלות על שמלת כלה ואולי לתת רעיונות ליצחקוב לגבי ההמשך שלהם יחד. 

יהודה יצחקוב, אלמוג חדד (צילום: אור גפן)יהודה יצחקוב, אלמוג חדד (צילום: אור גפן)

כשיצחקוב נשאל על הצפייה בחדד בשמלת כלה הוא ענה: "זכיתי" וברח משאלות נוספות. חדד נשאלה האם זה עושה מחשבות על התמסדות הקשר והיא דאגה להבהיר שזה "מוקדם מדיי". עוד הפתיעו בשמלת כלה: לינור סביניק שהגיעה יחד עם מאי שוורץ וחיזקה את השמועות על זוגיות של השניים, קארין עליה שעדיין רווקה, ג'וזי זירה שחזר גם הוא למעגל הפנויים-פנויות, איילון אקון ואשתו, ליטל סמדג'ה, מאיה ג'ריס ועוד. 

יהודה יצחקוב, אלמוג חדד (צילום: אור גפן)יהודה יצחקוב, אלמוג חדד (צילום: אור גפן)
צמודים. מאי שוורץ, לינור סביניק (צילום: אור גפן)צמודים. מאי שוורץ, לינור סביניק (צילום: אור גפן)
אלמוג חדד, לינור סביניק, אילנית מזרחי, קארין עליה (צילום: אור גפן)אלמוג חדד, לינור סביניק, אילנית מזרחי, קארין עליה (צילום: אור גפן)
ג'וזי זירה (צילום: אור גפן)ג'וזי זירה (צילום: אור גפן)
מאיה ג'ריס (צילום: אור גפן)מאיה ג'ריס (צילום: אור גפן)
ליטל סמדג'ה (צילום: אור גפן)ליטל סמדג'ה (צילום: אור גפן)
איילון אקון ואשתו (צילום: אור גפן)איילון אקון ואשתו (צילום: אור גפן)
יהודה יצחקוב (צילום: אור גפן)יהודה יצחקוב (צילום: אור גפן)
אלמוג חדד (צילום: אור גפן)אלמוג חדד (צילום: אור גפן)
לינור סביניק (צילום: אור גפן)לינור סביניק (צילום: אור גפן)