נסרין קדרי נמצאת בשיא שלה. היא מופיעה על המסך שלכם בתכנית "היורשת", היא כובשת את הבמות ועכשיו היא נכנסת גם לעולם הטיפוח. הזמרת השיקה אתמול את שיתוף הפעולה הראשון שלה עם עופרה קוסמטיקס והציגה את קולקציית האיפור הייחודית בחתימתה במהדורה מוגבלת, בשיתוף פעולה מקצועי עם הצוות של מעבדות OFRA  במיאמי.

פלטת האיפור של קדרי נקראתי 'חייאתי', בתרגום חופשי מערבית 'חיים שלי' והאירוע עוצב באווירת 'אלף לילה ולילה' בדיוק כמו שביקשה קדרי. באירוע חשפה המסלסלת המוכשרת כי בימים אלה היא עובדת על פרויקט חדש וסודי בחו"ל אך סירבה למסור פרטים אודותיו, תודו שאתם כבר סקרנים.

נסרין קדרי (צילום: רפי דלויה)נסרין קדרי (צילום: רפי דלויה)

רגע אחרי שפגשה את האקס אופק המלאך והתעלמה ממנו באלגנטיות בתחילת השבוע, נשאלה קדרי על זוגיות או חתונה והשיבה שהיא תשמח להתחתן אבל היא קודם צריכה למצוא את המיועד. הגיעו לפרגן לקדרי ולהינות מעמדות כנאפה בקלוואה ומלבי אגם רודברג, ג'ודי ניר מוזס, שמחה גואטה, לירז אסייג שהגיעה עם המון מייק אפ להסתיר את הפנים האדומות והנפוחות שלה, כתוצאה משימוש בקרם חדש שהיא גילתה כי היא אלרגית אליו, שמחה גואטה, נטלי דדון, אירה דולפין, אשלי וקסמן, דרור קונטנטו, לינור סביניק ואחרים. 

אגם רודברג (צילום: רפי דלויה)אגם רודברג (צילום: רפי דלויה)
נטלי דדון (צילום: רפי דלויה)נטלי דדון (צילום: רפי דלויה)
לינור סביניק, דרור קונטנטו (צילום: רפי דלויה)לינור סביניק, דרור קונטנטו (צילום: רפי דלויה)