אט אט כוכבי חתונה ממבט ראשון מתחילים להתמסד ולחוות את הטקס המרגש באופן אמיתי, עם בן הזוג או בת הזוג שבחרו לעצמם. למרות שחשבנו שיהיו כמה זוגות ששודכו בתוכנית וימסדו את הקשר במציאות, בינתיים זה לא קרה והתקווה היחידה שלנו נתלית בשורדים האחרונים של התוכנית ניר פור והגר משה. אז חתונה לא, אבל חברות כן - ואמש נישא ליאור לביא לזוגתו עדן שחר בת ה-24 והאקסית המפורסמת מהתוכנית הגיעה לפרגן ולברך.

לביא בן ה- 36 צעד אתמול יום ג' בשביל חופה בפעם השניה בחייו, הפעם כדת וכדין ובין האורחות שצפו ברגע המרגש הייתה שרונה מרלין, מי ששודכה ללביא בתוכנית, בזוגיות שכאמור לא צלחה. גם מרלין מצאה אהבה חדשה והתארסה בקיץ שעבר לבן זוגה יניב לקונישוק אחרי שנה וחודשיים של זוגיות ואתמול, בטיימינג מפתיע בו האקס התחתן היא הכריזה על מועד החתונה שתערך בחודש הבא בתאריך ה- 15 ליולי.

ליאור לביא מתחתן, על התיעוד - שרונה מרלין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור לביא מתחתן, על התיעוד - שרונה מרלין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

בין האורחים הנוספים שהגיעו לחתונה של לביא, היו כוכבי חתונמי מהעונות הקודמות, כמו כן נרשם מפגש אקסים מכונן בין לירן לוי ושירי קופפרברג שאם הייתם שואלים אותנו, היו צריכים להינשא גם הם. 

שירי קופפרבג, דודו כהן, שרונה מרלין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שירי קופפרבג, דודו כהן, שרונה מרלין (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
כוכבי חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)כוכבי חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)