עוד לא הצלחנו להירגע מהידיעה המרעישה של שבוע שעבר, אז נודע כי הפאוור קאפל היפה בביצה שלומית מלכה ויהודה לוי נפרדים אחרי ארבע שנות נישואים. הדמעות עוד לא התייבשו ולמרות שהשניים זכו לשקט שלהם חזרה והם קצת ירדו מהכותרות בימים האחרונים, סביר להניח ששניהם עדיין מאוד עצובים וכואבים.

אמש (רביעי) האקס של מלכה, השחקן עומר דרור איתו ניהלה מערכת יחסים ב-2014 רגע לפני שנכנסה לזוגיות עם לוי, התייצב בפרימיירה של הסרט "מהיר ועצבני 9"  במתחם הקולנוע יס פלאנט שבראשון לציון והגיב בבלעדיות ל-TMI לראשונה על הפרידה שהרעידה את הביצה. דרור שמככב לכם על המסך בימים אלו ב"מלכת היופי של ירושלים" שלח למלכה ולכל הרווקים הטריים טיפ ממנו ואמר: "אחרי פרידות זה באמת קשה להמשיך הלאה ואני ממליץ להתמקד בדברים אחרים, באנשים אחרים ולעשות הרבה כיף להיות אתה, החיים ממשיכים".

עומר דרור, שלומית מלכה בצילומי גינדי TLV(צילום: שוקה כהן)עומר דרור, שלומית מלכה בצילומי גינדי TLV(צילום: שוקה כהן)
עומר דרור (צילום: יס פלאנט)עומר דרור (צילום: יס פלאנט)

שלומית מלכה איך יגיב יהודה למראה הפלרטוט עם האקס? - לחצו כאן

עוד סיפר ל-TMI רגע לפני שנכנס להקרנה באחד מהאולמות Imax ו- 4DX כי הוא שמח שתקופת הקורונה נגמרה והוא סוף סוף הצליח לחזור לגזרה המקורית שלו, אחרי שחשף שעלה במהלך הסגר 7 קילוגרמים עודפים. עוד הגיעו לפרמיירה טהוניה רובל, ישראל אוגלבו,  אושיית הרשת והאוכל דניאל עמית והשחקן ואושיית הילדים, בן זיני, שהשלימו לאחר אירועי הזמנת יום ההולדת וה'שיימינג' שהתרחש בשבוע שעבר.

עומר דרור (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומר דרור (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ישראל אוגלבו, עומר דרור, טהוניה רובל, בן זיני (צילום: יס פלאנט)ישראל אוגלבו, עומר דרור, טהוניה רובל, בן זיני (צילום: יס פלאנט)