משפחת המלוכה הבריטית לא מפסיקה לספק כותרות כי מסתבר שענייני המשפחה טובים יותר מכל סרט הכי דמיוני שיצא לכם לראות על הממלכה הבריטית. הפעם, אחרי שהנסיך הארי ומייגן מרקל בחרו לעזוב את בריטניה ואת התארים המלכותיים ולעבור בצעד חריג ללוס אנג'לס ואחרי ראיון סוער ופתוח לב אצל אופרה ווינפרי בו סיפרו שהיה חשש שבנם הבכור ארצ'י יוולד בגוון עור כהה, כעת מגיעה התגובה של אביו, הנסיך צ'ארלס.

בנו של הנסיך הארי, ארצ'י, לעולם לא יהפוך לנסיך על פי התוכנית של סבו למלוכה מצומצמת, כך נכתב בדיווח חדש. הנסיך צ'ארלס שצפוי להיות המלך הבריטי הבא, נחוש בדעתו להגביל את מספר בני המלוכה המרכזיים במטרה לפייס את תושבי הממלכה - שלדעתו אינם רוצים לשלם עבור הוצאות משפחת מלוכה גדולה, כך דיווח הדיילי מייל ביום שבת.

הנסיך הארי ומייגן מרקל בריאיון עם אופרה ווינפרי (צילום: רויטרס)הנסיך הארי ומייגן מרקל בריאיון עם אופרה ווינפרי (צילום: רויטרס)

צ'רלס אמר לבנו שהוא ישנה מסמכי מפתח בכדי למנוע מארצ'י לרשת את התואר, שהיה פעם זכות בכורה שלו, נאמר במאמר. הפעוט כרגע שביעי בתור לרשת את כס המלוכה. "אמרו להארי ומייגן שארצ'י לעולם לא יהיה נסיך, אפילו כשצ'ארלס יהפוך למלך", אמר מקור למגזין הבריטי. הידיעה לא מצא חן בעיני הארי ומרקל, למרות שהחליטו לעזוב את חובותיהם המלכותיים ולחיות בארה"ב. על פי הדיווחים, הצעד הרעיד עוד יותר את היחסים הרעועים ממילא בין הארי וארמון בקינגהאם.

מייגן מרקל, הנסיך הארי (צילום: רויטרס)מייגן מרקל, הנסיך הארי (צילום: רויטרס)

על פי תוכניתו של צ'ארלס, רק יורשי העצר ומשפחותיהם הקרובות יקבלו תארים מלאים ותמיכה כספית ומשטרתית במימון משלמי המסים, נכתב בדיילי מייל. נראה שהצעד לא הצליח לעצבן רק את הנסיך הארי, אלא שגם אחיו הצעיר של צ'ארלס, הנסיך אנדרו, הסתכסך איתו בעקבות סידורי הביטחון של בנותיו, הנסיכות ביאטריס ויוג'ני בעתיד. 

המלכה אליזבת', ובנה, הנסיך צ'ארלס (צילום: AFP)המלכה אליזבת', ובנה, הנסיך צ'ארלס (צילום: AFP)
המלכה אליזבת ובנה הנסיך אנדרו (צילום: רויטרס)המלכה אליזבת ובנה הנסיך אנדרו (צילום: רויטרס)