בכל רגע נתון צפויה דנה זרמון לבקר בפעם הראשונה בחייה בחדר לידה ולהפוך לאמא טרייה יחד עם בעלה גיא ביטון ליורש עצר ראשון. זרמון ובעלה מצפים כזכור לבן זכר ראשון משותף לשניים.

בעוד נשים בהריון בחודשי ההריון האחרונים מקוננות לקראת הלידה, מנקות את הבית ומעצבות אותו עם פריטים חדשים לקראת בואו של העולל הטרי למשפחה, דנה זרמון מנצלת את הבטן המתפתחת ומצטלמת לעוד בוק הריוני עד הרגע האחרון.

דנה זרמון (צילום: דודי חסון)דנה זרמון (צילום: דודי חסון)

האיט גירל בדימוס הצטלמה בחודש התשיעי להריונה לבוק הריוני, רק שהפעם בשונה מתמונות ההריון הקודמות שעשתה, הצטלמה זרמון בעירום מלא. אומנם האיברים האינטימיים הוצנעו אבל המסר הועבר היטב. לא חלף זמן קצר וזרמון עוררה סערה ברשת כחטפה תגובות כמו: "רואים לך הכל. יש לך גבר בבית, את נשואה - תתביישי לך. איכ היום מה עושים בשביל לייקים, כל כך מגעיל אותי לחשוב מה את עושה בשביל פרסום. כל הציצי שלך בחוץ, אני יכולה לשרטט אותו. אני מתביישת בך".

דנה זרמון (צילום: דודי חסון)דנה זרמון (צילום: דודי חסון)

בתגובה נוספת נרשם: "באמת נראה לך לגיטימי בתור אישה נשואה שיש לה בעל בבית, שעמדתם תחת חופה וקידושים, לעלות תמונה כזאת בערום? יש לך גבר בבית, הוא אמור להנות מהיופי הזה, לא כל גברי ישראל. במקום להיות אישה פרטית את הופכת להיות אישה של כולם כי גבר זר שרואה תמונה מהסוג הזה, סליחה על הבוטות - מכניס את היד למכנסיים. זה באמת המסר שאת רוצה להעביר? קצת צניעות. אין כמו יופי הצניעות והפרטיות, שהשם יעזור".

דנה זרמון (צילום: דודי חסון)דנה זרמון (צילום: דודי חסון)