אחרי שנים של השערות וספקולציות לגבי מצבה של בריטני ספירס והחיים הלא מאושרים אותם היא חווה אתמול אמריקה והעולם כולו חוו דרמה אמיתית כשהכוכבת העידה על דוכן בית המשפט וודרשה להשתחרר מהאפוטרופסות של אביה אחרי 13 שנה. כוכבת הפופ, שפרצה בענק כשהייתה בת 17 בלבד סיפרה  "אני בטראומה, אני לא מאושרת, אני לא יכולה לישון, אני מדוכאת. אני בוכה כל יום" וחשפה איך נטלו ממנה כל זכות לחופש כלכלי והאפשרות להיות אחראית על הגוף שלה.

"רוצה את חיי בחזרה": בריטני ספירס שוברת שתיקה לראשונה - לחצו כאן

בריטני ספירס (צילום: רויטרס)בריטני ספירס (צילום: רויטרס)

בדיוק כמו שכל העולם הזדעזע למשמע העדות הכואבת, כך גם חברים רבים מהתעשייה, בינהם האקס המיתולוגי ג'סטין טימברלייק שמיהר לחזק אותה ולשלוח לה חיזוקים ואהבה. "אחרי מה ששמענו היום, כולנו צריכים לתמוך בבריטני. בלי קשר לעבר שלנו, הטוב והרע, ולא משנה כמה מזמן זה היה. מה שקורה לה פשוט לא צודק. אסור שאף אישה תאבד את הזכות לקבל החלטות על הגוף שלה", כתב.

כזכור, הקשר של טימברלייק וספירס עלה שוב לכותרות לאחר יציאת הסרט "Framing Britney Spears" שם נחשפו פרטים חדשים על מערכת היחסים שלהם, שהסתיימה ב-2002 ועל היחס של סולן אן סינק לכוכבת הפופ המצליחה כשבין היתר שודרו ראיונות מן העבר בהם טימברלייק סיפר ששכב עם ספירס, לעג לה והאשים אותה בפרידה. כמו כן, על כך שבשיר Cry Me a River הציג טימברלייק כפילה של ספירס שבוגדת בו. לאחר הסרט טימברלייק פרסם התנצלות מספירס.

הזמר לא היה היחיד ששלח תמיכה לכוכבת, אלא היו עוד רבים אחרים שהתייחסו למאורע המטלטל והשתמשו ברשתות החברתיות כי לשלוח מסרים לספירס. קלואי קרדשיאן כתבה: "לאף אחת לא מגיע שיתייחסו אליה ככה. תישארי חזקה, מלכה! מגיע לך טוב יותר" ואילו מריה קארי כתבה: "אוהבים אותך בריטני, הישארי חזקה".

בריטני ספירס, ג'סטין טימברלייק (צילום:  Vince Bucci/getty images)בריטני ספירס, ג'סטין טימברלייק (צילום: Vince Bucci/getty images)