רוסלנה רודינה נישאה במהלך סוף השבוע האחרון לבן הזוג איתי פז ולאחר שבשישי ערכו אירוע חופה בקרב בני משפחה, אתמול (שבת) חגגו את המסיבה הגדולה, וחשפה את החתן לראשונה אל מול עדשות המצלמה. רודינה החליפה שלוש שמלות כלה במהלך האירוע, כולן בעיצובה של חברתה שלומית אזרד ואף ניצלה את האירוע לתת הצצה לבושם החדש שלה שיושק בקרוב באופן רשמי.

איתי פז, רוסלנה רודינה (צילום: מתן צור)איתי פז, רוסלנה רודינה (צילום: מתן צור)

רוסלנה רודינה התחתנה - וחשפה סוף סוף את החתן! לחצו כאן

בין כל מאות החוגגים שהגיעו לברך ולשמוח עם הזוג, בלטה בעיקר הזמרת מאיה בוסקילה שהתייצבה באירוע עם הגרוש הטרי עוזי אזולאי והשיקה קאמבק מפואר מול המצלמות. אזולאי ובוסקילה פצחו בזוגיות לפני שנה וחצי ואחרי מספר חודשים התארסו באמצע מופע שלה על הבמה. שבועיים אחרי האירוסים נפרדו, אלא שאז חזרו לזרועות האחד של השנייה ונישאו בחתונה מתוקשרת ונוצצת. אחרי פחות משנה של נישואים, היחסים עלו שוב על שרטון והשניים נפגשו במדרגות הרבנות והתגרשו כשברקע, הכפשות הדדיות בתקשורת.

מאז הגירושים נראו לא פעם מבלים יחד בין היתר גם בחופשות משותפות באילת וירושלים אלא שגם זה לא צלח והם נפרדו. אמש הפתיעה הזמרת שוב כשהגיעה יחד עם אזולאי לחתונה של רודינה והשיקה באופן רשמי קאמבק מפואר ולמי שהיה ספק השניים חתמו אותו בנשיקה ברחבת הריקודים. על זה נאמר האהבה מנצחת את כל המכשולים.

עוזי אזולאי, מאיה בוסקילה (צילום: מתן צור)עוזי אזולאי, מאיה בוסקילה (צילום: מתן צור)
עוזי אזולאי, מאיה בוסקילה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עוזי אזולאי, מאיה בוסקילה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד בלטו כל בנות גולסטאר מהדוקו ריאלטי בכיכובה של רודינה, תקווה גדעון, שמחה גואטה, אורטל עמר כמו גם הזמר עומר אדם, איתי לוי שגם עלה להופיע, מיכל הקטנה, אביבית בר זוהר, קובי מחט, ירדן הראל, קסניה טרנטול ואחרים. 

עומר אדם (צילום: מתן צור)עומר אדם (צילום: מתן צור)
קסניה טרנטול, כרמי עמר (צילום: מתן צור)קסניה טרנטול, כרמי עמר (צילום: מתן צור)
אורטל עמר (צילום: מתן צור)אורטל עמר (צילום: מתן צור)
איתי לוי (צילום: מתן צור)איתי לוי (צילום: מתן צור)