ההשקה החגיגית של הטלנובלה החדשה "בעלת החלומות" של HOT בידור התקיימה אמש (שלישי) בגלריית דובנוב, יחד עם הכוכבים הרבים של הטלנובלה, ביניהם: אודיה רש שהגיעה היישר מהוליווד, דניאל ליטמן, יעל בר זוהר יחד עם בעלה גיא זוארץ, צופית גרנט, אמרי ביטון, אליאנה תדהר, עומר נודלמן, בר ברימר, עומר חזן ועוד. 

מי שנעדרו מהאירוע המרגש היו משה אשכנזי שהוקפץ לחדר לידה יחד עם אשתו וליאנה עיון שנשארה בבית עם חום. הזמרת זהבה בן שביצעה את שיר הנושא של הסדרה, הגיעה גם היא לצפות בהקרנה החגיגית ולהשיק את השיר החדש מבית היוצר של דולי ופן. מי שהפתיע בהיעדרותו היה שולי רנד, בן זוגה של צופית גרנט, זאת לאחר שהיא הגיעה במפתיע שלשום (שני) יחד איתו לאירוע השקת הסרט החדש שלו, שם ניצבו בפני המצלמות בפעם הראשונה.

כבר לא מסתתרים: שולי רנד וצופית גרנט הגיעו יחד לאירוע - לחצו כאן. 

בעלת החלומות (צילום: אביב חופי, HOT בידור)בעלת החלומות (צילום: אביב חופי, HOT בידור)


כשנשאלה גרנט למה רנד לא הגיעה איתה, ענתה: "לא מדברים על שולי עכשיו, זו ההוראה שקיבלתי. הכל היה ספונטני אתמול, הכל בסדר. יגיעו עוד ימים אחרים גם, יותר קלים". כשנשאלה אם התרגשו מהסיטואציה, ענתה גרנט: "זו לא פעם ראשונה שאנחנו מסתובבים יחד, זו אולי הפעם הראשונה שהמצלמות באות, אבל הכל טוב, לאט לאט". 

הוא נתן לך טיפים לקראת התפקיד?
"לא, הוא לא צריך לתת לי טיפים. אני שחקנית כבר 32 שנה". 

בכל זאת, זוגות שהם שחקנים קוראים ביחד תסריטים.
"כן, עשיתי הרבה קטעים בבית". 

מאז שאת עם שולי התחלת לשמור שבת?
"כן".

ואיך זה מרגיש?
"רגיל".

צופית גרנט (צילום: אביב חופי, HOT בידור)צופית גרנט (צילום: אביב חופי, HOT בידור)


איך היה לשחק את הדמות שלך בסדרה? 
"הדמות שלי נורא מצחיקה. היא רעה ברמות שאי אפשר לתאר. זו דמות שעושה הכל למען עצמה. המשפחה שלה זה רק כלי להשתמש בו. היא משקרת את הילדים שלה, היא גורמת להם להרוג, לגנוב. דברים איומים".

במה את דומה לדמות?
"כלום. אם יש משהו מדהים זה לעשות מישהו שכל כך שונה ממך. זה לא שלא התחברתי לכלום, לכולנו יש שדים בפנים, התחברתי לשד שלה. הוצאתי תסכולים דרכה כנראה. הדמות הזאת, נירה, נורא קורבנית, ואני כל כך לא קורבנית". 

צופית גרנט, יעל בר זוהר (צילום: אביב חופי, HOT בידור)צופית גרנט, יעל בר זוהר (צילום: אביב חופי, HOT בידור)

יעל בר זוהר שמשחקת בסדרה את נעמי, בחורה דתייה עם כיסוי ראש, נשאלה האם החיבור לתפקיד גרם לה להתחבר גם יותר לדת, וענתה: "יש לי את הקשר שלי עם הדת עוד לפני ששיחקתי את נעמי, זה לא תלוי תפקיד". כשנשאלה אם היא מסוגלת לראות את עצמה עם כיסוי ראש ובגדים צנועים, אמרה בר זוהר: "פחות, למרות שמאוד אהבתי לשחק את נעמי והיה לי מאוד כיף עם הכיסוי ראש ואני אוהבת מאוד את הדת ויש דברים יפים בה שאני מתחברת אליהם, אבל עדיין לא, לא שם". 

יעל בר זוהר, גיא זוארץ (צילום: אביב חופי, HOT בידור)יעל בר זוהר, גיא זוארץ (צילום: אביב חופי, HOT בידור)

השחקנית ההוליוודית אודיה רש שהגיעה לקפיצה קצרה לארץ למען התפקיד שלה בסדרה, סיפרה ש"זו הייתה חוויה מטורפת. זה היה קשה בגלל העברית והטקסטים. היו מלא סצנות ביום ואין הרבה זמן. אם עשיתי את זה, אני יכולה לעשות כל דבר בארץ. הדברים עובדים בארץ יותר מהר, אין זמן לנוח. אני אוהבת את זה כי בהוליווד אתה יכול לשבת בטריילר עשר שעות ביום וזה יכול להיות מאוד מעייף". כשנשאלה רש על עלייה לארץ, היא ענתה: "אני רוצה לחיות פה באיזשהו שלב בחיים שלי. אני צריכה לעזוב עוד מעט וזה שובר לי את הלב. אני מסתובבת בתל אביב ואני לא רוצה לחזור, זה נורא קשה לי. אז אולי, כן". כשנשאלה רש על זוגיות, ענתה שהיא נמצאת בזוגיות עם בחור ישראלי ושהגברים הכי יפים בעולם זה חד משמעית בישראל. קנית אותנו!

אודיה רש (צילום: אביב חופי, HOT בידור)אודיה רש (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
בר ברימר (צילום: אביב חופי, HOT בידור)בר ברימר (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
דניאל ליטמן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)דניאל ליטמן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
אליאנה תדהר (צילום: אביב חופי, HOT בידור)אליאנה תדהר (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
אמרי ביטון (צילום: אביב חופי, HOT בידור)אמרי ביטון (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
עומר חזן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)עומר חזן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
עומר נודלמן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)עומר נודלמן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
זהבה בן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)זהבה בן (צילום: אביב חופי, HOT בידור)
חנן סביון (צילום: אביב חופי, HOT בידור)חנן סביון (צילום: אביב חופי, HOT בידור)