הזוג השני של הריאליטי המצליח "חתונה ממבט ראשון", עומרי קראוס ומעיין רובין שנפגשו לראשונה מתחת לחופה, נסעו לירח דבש חלומי באיי סיישל הקסומים ואת ימי ההיכרות הראשונים העבירו בחופים הקסומים. אבל נראה כי המזל לא שפר לכל הזוגות האחרים מהריאלטי כי לא תאמינו איפה ערכו בן נדל ומנור ברטוב ירח דבש.

בפרק האחרון ששודר בקשת 12, התוודעתם לזוג החדש והשלישי בן נדל ומנור ברטוב שהחיבור בינהם בחתונה היה מיידי. אך מה שעוד לא ראיתם זה את ירח הדבש של הזוג הטרי שנערך בלוקיישן המפתיע- עין כרם בישראל. הנשואים הטריים הם לא היחידים שחגגו ירח דבש ביעד בישראל כי גם הזוג איתמר וקארין נפשו במושב לימן ואת כל החופשים הזוגיים תוכלו לראות בפרק שישודר הערב (רביעי).

אשתו הגיעה לביקור? כוכב "חתונמי" עומרי קראוס התאשפז בבית חולים - לחצו כאן

מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12,גיל הפקות)מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12,גיל הפקות)

אם תהיתם מה פשר האפליה של הזוגות, שחלק נהנו מחופשת מפנקת ביעד אקזוטי בחול ואחרים בארץ, הסיבה היא כי הצילומים לתוכנית נערכו במגיפת הקורונה, כשהשמיים היו סגורים ונתב"ג היה ריק מאדם, ולכן חגגו חלק מהזוגות ירח דבש בישראל אך חלק מהזוגות שצולמו במועדים סמוכים לפתיחת השמיים, יכלו להנות מירח דבש מחוץ לגבולות ישראל. 

מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12,גיל הפקות)מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12,גיל הפקות)