הגילויים הקשים של ידועניות בתעשייה על ההטרדות המיניות של שי אביטל, גרמו לזוכת "המירוץ למיליון" שני אלון לפתוח תיבת פנדורה, שהייתה מוסתרת בבוידעם שנים רבות. בפוסט אמיץ שהעלתה לרשתות החברתיות פתחה אלון את הפצע המדמם וחשפה לראשונה כי לפני 12 שנה היא הוטרדה מינית על ידי שוטר שהתחזה לשוטר תנועה, היא גילתה תושייה והספיקה לצלם את לוחית הרישוי של רכבו והגישה נגדו תלונה במשטרה.

השוטר הודח מתפקידו והפצע נותר כואב לאורך כל השנים וכך כתבה: "חושפת פה לראשונה משהו שחשבתי שקברתי עמוק באדמה. כשהייתי בת 23 אחי עבר תאונת דרכים קשה הוא היה מאושפז בבית חולים וכל המשפחה עשתה משמרות שלרגע אחד הוא לא יהיה לבד. סיימתי משמרת כפולה כמלצרית ונסעתי לבית החולים. לפתע שמעתי קול ממיקרופון שאומר לי לעצור בצד , ראיתי רכב גדול ושוטר אמר לי תעצרי בצד את בלי חגורה. הבנתי שעשיתי טעות ועצרתי בצד, הלב שלי דפק על 200. השוטר ניגש אליי ואמר, עשית עבירה חמורה, את מודעת לזה? מסמכים בבקשה. אמרתי לו שאתה צודק אבל אחי בבית החולים, ואני חייבת להגיע למשמרת. הגשתי לו את המסמכים והוא אמר לי גשי אליי לרכב את מקבלת דוח. השוטר הכניס את הנתונים למחשב החזיר לי את המסמכים ומשום מקום בתוך שניות פשוט התחיל לגעת בי ואני קפאתי במקום כמו אבן. כמו בטון" כתבה.

"הרגשתי כאילו הגוף שלי יצא מהמקום שלו, שאני מרחפת.  בשבריר שנייה, הדפתי אותו בכוח רב וברחתי מהרכב כמי שבורחת מאש בוערת. נכנסתי לרכב עם נשימות כבדות, נעלתי את הדלתות ונסעתי. הייתי בסערת רגשות מטורפת, מוצפת. עצרתי את הרכב כדי לנשום וראיתי את הרכב של השוטר חולף על פניי הרכב שלי. נסעתי אחריו וצילמתי את מספר הרישוי שלו וטסתי לבית החולים, שם היו ההורים שלי ובכיתי. בבוקר הלכתי עם אמא שלי והגשתי תלונה במשטרה. השוטר נתפס בזכות צילום מספר הרישוי, מסתבר שהוא בכלל לא היה שוטר תנועה, אלא שוטר שתפקידו להעביר אסירים. הוא הודח מתפקידו. עד לאותו רגע ששמעתי את הסיפור עם שי אביטל, לעולם לא דיברתי על הנושא הזה. קברתי אותו עמוק בנשמה שלי. את הפצע שהוא השאיר בנשמה שלי אי אפשר לקחת הוא יישאר לנצח. באותו רגע בדיוק, הילדה שבי מתה. עברו מאז 12 שנים. היום אני אמא ויש בי פחד, פחד על הילדה שהבאתי לעולם".

שני אלון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שני אלון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)