הקיץ הגיע והגיע הזמן להנות, ולהזיע! בצהרי יום שישי נערך אירוע פתיחת פארק הנינג׳ה הענק בישראל ומיגנט אליו לא מעט מהסלבס המקומיים שהגיעו לפעילות ממוזגת עם הילדים. אל ביתן 2  בגי התערוכה בתל אביב, שם נהנו ההורים ממוסיקה ואוכל טוב בזמן שהילדים התרוצצו על מתקני פארק הנינג׳ה המרשים הגיעו גם דידי הררי עם שני הנכדים ומלכת היופי לשעבר מירית גרינברג. שנה לא פשוטה עברה על שניים, כשהררי איבד את אשתו מירית אחרי מאבק ממושך במחלת הסרטן, כמו גם גרינברג, שנלחמה במקביל עם מירית הררי במחלה אך לפני חצי שנה בישרה לעוקבים המודאגים שלה כי החלימה.

מירית גרינברג (צילום: שוקה כהן)מירית גרינברג (צילום: שוקה כהן)
דידי הררי (צילום: ניר פקין)דידי הררי (צילום: ניר פקין)

בין הררי לגרינברג היה קשר מיוחד, וגרינברג אף ספדה לה בחשבון האינסטגרם וכתבה לה: "קשה לי לנשום, הלב שלי נשבר, הדמעות לא מפסיקות, האהובה שלי, קרן האור שבאה אליי באמצע החיים להאיר אותם באופטימיות ושמחה. אני מבטיחה לנצל כל רגע באהבה כמו שביקשת, ה'כאן ועכשיו' שלך יישארו איתי לנצח ואת תישארי בלב שלי. כל כך עצוב וקשה לי כרגע להיות חזקה כמו שמירית ביקשה, זה בלתי אפשרי". ואכן המשאלה של הררי התגשמה והן משפחתו של הררי וגם גברינרג חברתה טובה מקפידים להמשיך הלאה, עם הזיכרון של האשה המופלאה שהייתה.

עוד התייצבו להתנסות ולהנות, מי שכמעט הייתה הנשיאה שלכם- מרים פרץ והנכדים, יוסי בניון עם הילדים, אירה דולפין, ליהיא גרינר, אוהד בוזגלו, יואב אליאסי, ליטל שוורץ, ניקי גולדשטיין, ליאור סושרד ועוד. 

אירה דולפין (צילום: שוקה כהן)אירה דולפין (צילום: שוקה כהן)
יוסי בניון והילדים (צילום: שוקה כהן)יוסי בניון והילדים (צילום: שוקה כהן)
ליטל שוורץ, ניקי גולדשטיין (צילום: ניר פקין)ליטל שוורץ, ניקי גולדשטיין (צילום: ניר פקין)
מרים פרץ (צילום: ניר פקין)מרים פרץ (צילום: ניר פקין)