כוכב "האח הגדול" אייל ברקובר עלה לשידור בתוכנית הרדיו של TMI וחשף כי אחרי ההתלבטות הזוגית בין רומי גיאור ואור שפיץ הוא בקטע של הקונדיטורית הורודה והוא מתכוון להיפגש איתה לדייט אחרי שתצא מהבית. מדבר על הסיבות שבגללן אולי הודח, ביקר את הדיירים וטען שבגלל שבאו בפאסון של VIP לא באמת ניסו להעביר מסר והכי חשוב, נותן את ההימור שלו לגמר הגדול ומי תהיה המודחת הבאה.

אייל ברקובר (צילום: אביב חופי)אייל ברקובר (צילום: אביב חופי)

צפית בפרקים?
"לא צפיתי בכלום עדיין, אני מחכה לראות את זה עם חברים. גם לא הרגשתי צורך, רציתי לקחת כמה ימים של חופש  עם עצמי להתאפס. החוויה עצמה היא מאוד אינטנסיבית הרבה יותר ממה שציפיתי, לראות את זה בטלוויזיה זה לא אותו דבר כמו לחוות את זה. אבל זאת חוויה מיוחדת שלא חוזרת, זה דברים שעושים פעם אחת לפחות במקרה שלי"

איפה טעית? למה הודחת לדעתך?
"אני לא מרגיש שטעיתי. לא מתחרט על מה שעשיתי, לוקח הכל בפרופורציה, זאת תוכנית טלוויזיה, זאת עבודה. למה הודחתי? שאלה טובה, לא ראיתי את העונה רק שמעתי סיפורים מאנשים שקרובים אליי. אז אני לא יודע להגיד למה הודחתי, זה תלוי בהרבה גורמים, לא יכול להצביע על משהו שבגללו הודחתי. הייתי שמח לשאול אותכם למה הודחתי, לא ראיתי כלום לא יודע מה שידרו...ראיתי רק את הפרק האחרון שמאיה הודחה, והיה מאד משעמם" 

התחיל משהו בינך לבין רומי גיאור וזה הפך מחיזור רומנטי לטינה, למה זה לא התממש?
"הרבה אנשים הגיעו לתוכנית וחשבו שהם VIP, אף אחד שם לא VIP , גם אני ממש לא VIP, אנשים יודעים שהם מצולמים 24/7 חושבים על כל מה שהם עושים, מאוד שקולים, הרבה ידעו הרבה זמן מראש שהם נכנסים לבית והיה להם מספיק זמן לפני להכין את עצמם, הרבה אנשים לא מדברים יותר מדי, וצריך בתוכנית שיהיה בה תוכן, יש לנו במה להציף מסרים לחברה.

איזה מסר רצית להעביר?
לא באמתי להביא מסר אבל שיש דיונים על נושאים שנוגעים בי ברור שהשתתפתי בשיחה. אם אתה אומר את הדעות שלך לפעמים זה יכול להפיל אותך כמו בפוליטיקה, ואנשים פחדו מאוד מזה. הבנות באו מאוד סגורות ומפוחדות מבחינת מצלמה, מה יחשבו ומה יגידו. הבנות נתנו בראש אבל דיברתי על הקטע של זוגיות יותר. כל מי שנכנס לבית בא להראות מעצמו ולא פחד מעצמו. 

תענה עליך, למה לא קרה לך משהו עם רומי? או שאתה בקטע של אור שפיץ?
"אם אתה שואל אותי עכשיו כשיצאתי מהבית, אז אור שפיץ הרבה הרבה הרבה יותר מעניינת אותי.

אתה אומר את זה כי האגו שלך נפגע?
"מה פתאום אין פה שום אגו"

אור שפיץ (צילום: שוקה כהן)אור שפיץ (צילום: שוקה כהן)

אם אתה צריך לבחור עכשיו בין אור או רומי לצאת לדייט אחרי העונה את מי היית לוקח?
"את אור ברור, כשהיא תצא אני מתכוון לדבר איתה יש לי הרבה על מה לדבר איתה. אבל מפה אם יקרה משהו בקטע זוגי, זה רחוק שנות אור. עם רומי היא ממש חמודה ואינטיליגנטית אבל יחסית הן ילדות בשבילי. וגם לא היה חיבור וכימיה מטורפת עם רומי. הן באו עם מחסומים, רומי אמרה לי מול המצלמות 'אני מפחדת לא רוצה שיראו או שיגידו', לבוא בגישה כזאת זה לא טוב. בכללי לא הייתה כימיה, ולא הייתה זרימה וזה דברים שצריכים לבוא הכי בפאן, בקלילות ובסבבה, וזה צריך להיות הדדי"

אתה מתבאס על שיצאת על אורן חזן שהיה חבר שלך. 
"אני מאוד שלם עם כל מה שעשיתי , אני שמח שהלכתי עם העקרונות שלי, אם הודחתי בגלל אורן חזן אז כנראה זה מה שהיה צריך לקרות. למרות שהיה חבר ואדם מאד קרוב ומאד דומיננטי, ואף אחד לא רוצה לריב איתו כולם משקשקים. אני ואורן היה לנו חיבור טוב על הרבה דברים שאנחנו מאמינים בהם. כל מי שהיה לו בעיה עם אורן התקרב אליי וסיפר לי ואמר שהוא מפחד לדבר איתו ולהתעמת איתו. אתה רואה את שפת הגוף של האנשים הם נרתעים. "

איך היו היחסים עם עומר ברזני?
"עומר אחלה גבר שבעולם אני לא מבואס עליו, הכל בסוף זה משחק, וזאת תוכנית ולא תמיד אנשים מסתדרים ולפעמים יש עליות וירידות וזה בסדר"

מי לוקח את העונה?
"אורן, אם לא אורן אז אור שפיץ. ובגמר יהיה גם עומר ברזני, תמיר ואולי ג'קו או מירי"

מי המודח הבא?
"רומי, כל השאר אני לא רואה אותם הולכים כרגע, הם מאד חזקים. "

מה הלאה? מה עכשיו?
"מת לטוס לחופשה מלפני הקורונה לא טסתי. יש כמה דיבורים אני מקווה שדברים יצאו לפועל".