בשבוע שעבר נצפתה הגברת הראשונה הנצחית לשעבר, שרה נתניהו, בגזרה משודרגת, יושבת - לא פחות ולא יותר - ב"קנטינה", המסעדה בשדרות רוטשילד בתל אביב, הנחשבת למעוז הבראנז'ה האנטי־ביביסטית. חלקו איתה שולחן פנינה ומשה אדרי, מבעלי הסינמה סיטי, שלפי הדיווחים גם שילמו את החשבון. ויש המשך לא פחות מפתיע: באותם רגעים ממש ישב במרפסת של המקום הנמסיס הגדול, רוני מאנה, שגם נכנס למסעדה על מנת ללכת לשירותים וחלף בהפגנתיות על פני שרה, כאילו הייתה אוויר.

מאנה, לא הגיע הזמן לסולחה לקראת יום הכיפורים?
“מה פתאום. היא ראתה אותי בדרך לשירותים, לכן העדפתי לשבת בחוץ".

לפחות זרקת לה איזו מילה?
“לא. אני מעדיף שהיא תהיה כל הזמן ב'קנטינה' מאשר שהיא תחזור לבלפור".

מטעמה של משפחת נתניהו סירבו להגיב.

שרה נתניהו (צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)שרה נתניהו (צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)

>פליט האח הגדול רועי לולו הגיע לקשט את חגיגות 3 שנים של קבוצת הנמל בסניף הצפוני בקרית אתא. לולו שהגיע מדווש בקורקינט, לקח בסוף הערב את המתנה היוקרתית שחולקה לvip ועד שהגיע לרכבת גילה שברים שנותרו מהמתנה.

רועי לולו (צילום: משה מעוז)רועי לולו (צילום: משה מעוז)

>השבוע הגיעו להתארח במסעדת Roofs של השף אורי ארנון בעכו גדעון סער, גאולה אבן עם הבסטיז זאב אלקין ואשתו ועו"ד גלית צור. החבורה ליקקה בידיים צלעות, והחליפו חוויות. כשפתאום באמצע החלה חפלה גרוזינית ואלו ביקשו לעבור למקום שקט יותר.

גאולה אבן, גדעון סער, זאב אלרין ועו''ד גלית צור (צילום: אורי ארנון)גאולה אבן, גדעון סער, זאב אלרין ועו''ד גלית צור (צילום: אורי ארנון)

> כפי שכבר קראתם, משפחת אשרם, שהוציאה מקרבה את המדליסטית המוזהבת לינוי, הייתה ממפוני גבעת עמל.

אברהם אשרם, הסבא של לינוי, זה צרוב בתודעה?
“הסיפור הוא של הוריי, הם גרו שם ואני עברתי כבר לפני הרבה מאוד שנים לראשל"צ. כרגע אנחנו מתרכזים בדברים הטובים, בנכדה שלי שהביאה גאווה גדולה לכל עם ישראל״.

לינוי אשרם אחרי הנחיתה בארץ (צילום: אבשלום ששוני)לינוי אשרם אחרי הנחיתה בארץ (צילום: אבשלום ששוני)

> בשורות משמחות מבית חופני כהן: הבת מיכל, שהתחתנה עם אבירן, חוגגת גם חודש שישי, ואילו הבת השנייה גל תתחתן בנובמבר - כרגע בלי הריון.

סימה, שיהיה בשעה טובה?
“אז זהו, גם שמחות אפשר לפרסם, ליאורה, לא רק צרות. כי לצערי, צרות אפשר לספור בשפע. יבוא היום וגם תקבלי רכילות, אבל לא לפני שאני אעבור עוד שתי משוכות".

מישהו מהמשפחה עוזר?
״אף אחד מהמשפחה לא עזר לנו. אני לא רוצה לפרט".


> גם דנה ודן מרגלית נדבקו בקורונה.

דן, קורונה או דלתא?
“אנו מרגישים כמו בקייטנה כפויה. ירח דבש שני, טבול בקוצר נשימה ראשון. היי בריאה".

דן מרגלית (צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90)דן מרגלית (צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90)