בסוף השבוע האחרון חגגו מירן ומאור בוזגלו יום הולדת ארבע לתאומים שלהם, שיין ולאיו, באירוע שמח וחגיגי לילדים עם הופעה של מיכל הקטנה. אלא שמה שהתחיל בשמחה גדולה כמעט ונגמר בטרגדיה גדולה, כשאחד הילדים במסיבה, נחנק מחטיף של צ'יפס, מה שגרם למירן לקחת החלטה ולעבור קורס החייאה.

וכך סיפרה: "בזמן שחגגנו ביום הולדת של הקטנים, כולם היו בדשא, במתחם, שרנו ורקדנו, פתאום שמענו צעקות, הוא נחנק, ראינו את אחד הילדים בני התשע הפך לכחול ומסמן לנו שהוא לא נושם. מאור ואחים שלי עושים לו היימליך, חברה שלי מחזיקה לו את הלשון מהפחד שלא יאבד הכרה, והילד לא מצליח לנשום, התקשרנו לאמבולנס ואז פתאום הוא הקיא וחזר לנשום".

מירן בוזגלו, מאור בוזגלו וילדיהם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירן בוזגלו, מאור בוזגלו וילדיהם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)


"כמה דקות של לחץ ופחד שאי אפשר לתאר במילים, רעדתי בכל הגוף, חלק מהאורחים התחילו לבכות, וכל זה מחטיף של צ'יפס". בעקבות האירוע המפחיד החליטה מירן לקחת קורס מקצועי לעזרה ראשונה יחד עם כל בני המשפחה. כדי שגם עוקביה יוכלו ללמוד וידעו להגיב במקרים כאלה, החליטה מירן בזוגלו להעביר את הקורס בלייב ברשתות החברתיות.  
מיכל הקטנה, מירן בוזגלו, מאור בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מיכל הקטנה, מירן בוזגלו, מאור בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)