אתמול (ראשון) ציינה מיאל, בתם של אייל גולן ודניאל גרינברג יום הולדת ראשונה של חייה. ההורים הנרגשים שערכו לה בוק תמונות מיוחד עם חיות מתוקות לרגל יום הולדתה, שיתפו את התמונות היפות ברשתות החברתיות והקדישו ברכות מרגשות. "תודה שהכנסת לי כל כך הרבה אור לחיים", כתב הזמר שצפוי היום לשחרר סינגל חדש שמוקדש לבתו מיאל. "איך החיים שלי היו לפני שנה? לפני שהגעת לי לחיים", כתבה דניאל. 

גרינברג שנמצאת בהריון מתקדם ובעלה הזמר לא וויתרו על חגיגות יום הולדת שנה וחגגו באווירה משפחתית ואינטימית עם אלין וליאם, ילדיו המשותפים של הזמר ואילנית לוי, יאן גולן בנו המשותף עם רוסלנה רודינה וקארין גרינברג אחותה של דניאל - במתחם "איי ג'אמפ" ליום של כיף וקפיצות. 

אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הראשון להתנסות היה הזמר שקפץ על הטרמפולינות וזינק היישר לבריכת הספוגים, להוציא אותו משם היה לא פשוט. המתחם שהיה סגור במיוחד למשפחה לרגל חגיגות היום הולדת של מיאל כלל בין היתר קייטרינג, בר קינוחים מעוצב, בובות מרקדות בדמויות של פו הדב וטיגר ועיצובי בלונים.

מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אלין גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלין גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דניאל גרינברג, קארין גרינברג, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דניאל גרינברג, קארין גרינברג, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מיאל גולן, דניאל גרינברג, אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מיאל גולן, דניאל גרינברג, אייל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
הקייטרינג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)הקייטרינג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)