בפרק האחרון של "חתונה ממבט ראשון" ניסתה קארין שניידרמן לפייס את בעלה לתוכנית איתמר עמי אחרי מריבה בין השניים בה ספגה עלבונות ממנו ומחברו בביתו. למרות שהייתה בצד הנפגע, בחרה שניידרמן לפייס את עמי ורכשה לו במתנה סכין מקצועית למטבח. כמו כן, ארגנה לו דייט ארוחה עם חבריו הטובים.

דנה זרמון רתחה מכעס כשצפתה בפרק והאשימה את השניים שהם זוג צבוע ומזויף שמשחק מול המצלמות וביקרה את ההתנהלות כל אחד מהם בנפרד. "עזבו שהם זוג נורא שמציג זוגיות כאילו היא עוד משימה בעבודה ולא מעבר, שום שיח אמיתי, שום קרבה טהורה, הכל מרגיש מזויף ומבויים. באיזה עולם היא זאת שבאה ומפייסת אותו, הבן אדם חתיכת דוש עם החבר העוד יותר דוש ובסוף היא קונה לו מתנה? טעות, טעות טעות. לא לפחד מלריב, להגיד את דעתך ולשמור על מקומך".

דנה זרמון, חתונה ממבט ראשון, קארין ואיתמר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנה זרמון, חתונה ממבט ראשון, קארין ואיתמר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

עוד ביקרה את תגובתו של איתמר כשקיבל את המתנה: "ההערה המגעילה הזאת שהוא מעז לנסות להציג כמשהו חיובי. מתנות זה נחמד וכיף שזה מגיע במקום ובזמן הנכון, אבל לא אחרי ריב. וזה כל כך ברור שהוא מובך מהדבר הזה ולא מבין מאיפה הגיעה המתנה. למה לא לדבר על דברים ולתקן מהשורש? כי אין עומק ביניהם בשום צורה".

קארין ואיתמר, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)קארין ואיתמר, מתוך חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך קשת 12)