אחרי עונה מדשדשת ברייטינג, הערב (שלישי) הגיעה לסיומה עונת הקיץ של "האח הגדול". מי שניצח והגיע למקום הראשון הוא לא אחר מהדייר הדומיננטי אורן חזן. לאחר 53 ימים בבית "האח הגדול" הוכתר אורן חזן על ידי הצופים בבית לזוכה "האח הגדול" ברשת 13. אורן נשאר לכבות אחרון את אורות הבית וזכה בפרס על סך 250 אלף שקלים. למקום השני הגיע תמיר ורדי, במקום השלישי עומר ברזני ובמקום הרביעי שרית פולק.

תוצאות הגמר דומות לסקר TMI שנערך ימים ספורים לפני הגמר וכלל אלפי הצבעות. אחד החידושים של העונה היו רביעיית גמר במקום חמישיית הגמר המוכרת לנו מתחילת ימי הפורמט. מי שהגיעו לגמר היו: אורן חזן, עומר ברזני, שרית פולק ותמיר ורדי שכבר היה בגמר של העונה הרביעית והגיע למקום השני, עם ניצוחו של קותי סבג.

תמיר ורדי (צילום: מיכה לובטון)תמיר ורדי (צילום: מיכה לובטון)
עומר ברזני (צילום: מיכה לובטון)עומר ברזני (צילום: מיכה לובטון)
שרית פולק (צילום: מיכה לובטון)שרית פולק (צילום: מיכה לובטון)

מי שעזבו לפני הגמר הגדול ונכחו באירוע הגמר הגדול היו הקונדיטורית אור שפיץ, טיטי איינאו, מירי כהן, רומי גיאור, ג'קו אייזנברג, דנה רון, רועי לולו, מאיה בצלאל, אייל ברקובר, רומי גיאור וציפי רומנו. מי שמיהר לברך את חזן היה חבר הכנסת איתמר בן גביר שצייץ: "אומנם לא עקבתי אחרי תוכנית "האח הגדול"( יש לי מספיק ריאלטי בכנסת...) אבל את אורן חזן  אני מכיר כאחד שמגן ואוהב את חיילי צה"ל ואת עם ישראל ושמח בזכייה שלו".

האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)
תמיר ורדי, שרית פולק, עומר ברזני, אורן חזן (צילום: מיכה לובטון)תמיר ורדי, שרית פולק, עומר ברזני, אורן חזן (צילום: מיכה לובטון)