מנור ברטוב הכלה מחתונה ממבט ראשון שנכנסה לליבכם לאחר שבן זוגה לתוכנית בן נדל, החליט לסיים את הקשר כבר בתחילתו מול הפסיכולוגים של התוכנית - עושה את הצעד הבא. אחרי שנזרקה מול עדשות המצלמה וחוותה משבר מטלטל, ברטוב מתאוששת ועוברת תקופה של שינויים והתחלות חדשות.

רק לאחרונה נפרדה כוכבת חתונמי מהבלונד פלטינה וצבעה את שיערה לחום כחלק מהשינויים שהיא עוברת, וכעת ברטוב עושה צעד נוסף בחיים האישיים שלה. אדריכלית השימור שאוהבת את הבניינים כמה שיותר ישנים, עוזבת את קורת הגג הצנועה שלה בעלת ה-30 מטר ביפו בתל אביב. כזור, כשהגיע בן נדל לדירתה המיוחדת הוא הביע מורת רוח על המקום ואמר"אי אפשר לעמוד פה זקוף, צריך ללכת מכופף, אין חלון, איזה ארון מיניאטורי. איזה קטן וקלסטורפובי".

מהפך מטורף: לא תאמינו איך מנור ברטוב מ"חתונמי" נראית אחרי הפרידה - לחצו כאן

 הקשר המשפחתי המפתיע של הכלה מ"חתונה ממבט ראשון" - לחצו כאן

הבית של מנור ברטוב (צילום: צילום מסך קשת 12)הבית של מנור ברטוב (צילום: צילום מסך קשת 12)

אחרי שהביעה את אהבתה לשכונה בדרום תל אביב והתעקשה להישאר באיזור גם כשחשבה לחפש דירה עם נדל, מה שלא קרה במבחן המציאות ברטוב החליטה לעזוב את יפו לטובת שכונת נווה שאנן בעיר, שלמי שלא יודע תוכננה בצורת מנורת בית המקדש. ברטוב תיעדה לרשתות החברתיות את אריזות הדירה וכתבה "לחיי התחלות חדשות". 

מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12,גיל הפקות)מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: קשת 12,גיל הפקות)