שלל שמועות נפוצו בשבועות האחרונות על הזוג הראשון והבולט מהעונה הנוכחית של "חתונה ממבט ראשון" - קארין שניידרמן ואיתמר עמי. על המסך נדמה כי השידוך צלח והם מסתדרים מצוין, שניידרמן השתלבה בפרק האחרון בטבעיות בבית משפחתו של עמי, ואך פינקה את החתן שלה בלא מעט מתנות והפתעות כחלק מהליך החיזור שלה.

עמי מצידו הודה כי בשלב זה של הקשר הוא היה נוהג להילחץ ולפרק את החבילה, אך בגלל שמתועד מול עדשות המצלמה לריאליטי הוא מתנהל אחרת מתמיד. אלא שבפועל, שנה אחרי שהסתיימו הצילומים, כל אחד מהם בילה את החג האחרון, ערב ראש השנה, בחופשה בניכר.

קארין שניידרמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קארין שניידרמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אז לא, מצטערים לאכזב את המעריצים, הם נופשים בחו"ל אבל לא יחד, כל אחד בנפרד, והאמת שגם לא כזה רחוקים אחד מהשנייה. עמי נסע לחופשה אקזוטית וקסומה עם נופים עוצרי נשימה באי סאן מיגואל באיים האזוריים שבפורטוגל ואילו שניידרמן טסה ליעד הסמוך ספרד ואף תיעדה רגע בו נראה בחור אנונימי סמוך אליה וממתין שתסיים לתעד לרשתות החברתיות. 

מעריצי הריאליטי שעוקבים צמוד אחרי הסטוריז שהזוגות מעלים ברשתות החברתיות מתעקשים שהשניים נמצאים יחד כרגע ושיתפו בתמונות מאותם המקומות. יכול להיות שהם עשו פעולת הסחה ועשו טיול משותף בספרד ובפורטגול יחד? ימים יגידו.

איתמר עמי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איתמר עמי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
קארין שניידרמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קארין שניידרמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)