נראה שאין סוף לדרמות בחייה של אביבית בר זוהר ואנחנו תוהים מתי יגיע הרגע בו יפול בחכה שלה הגבר המושלם! בסוף השבוע האחרון פורסם כי אביבית בר זוהר יצאה בחודשים האחרונים עם גבר נשוי, אך מסתבר כי היא כלל לא ידעה שיש לו אישה, או שהוא בכלל בזוגיות אחרת ובסדרת סרטוני סטוריז חשפה את כל האמת.

בר זוהר גילתה בחג האחרון כי גבר עימו יצאה בחודשיים האחרונים, נשוי מזה כשנה, מה שהוביל לתקרית אלימה עם אשתו ברגע התגלית המסעירה. דקות ספורות אחרי צאת שבת, כוכבת הריאליטי חשפה את כל האמת סביב הסיפור של הגבר שהונה אותה, איך גילתה ביום שני, ערב חג ראש השנה את המקרה, איך הכל התחיל ומה קרה עם אשתו.

אביבית בר זוהר (צילום: באדיבות רוח גבית)אביבית בר זוהר (צילום: באדיבות רוח גבית)

בר זוהר סיפרה כי הכירה את הבחור במלון בו היא מתגוררת בחודשים האחרונים, ושהוא שוהה שם הרבה לפני שהיא הגיעה. "הוא היה גר כאן לבדו, הכרתי אותו בלובי. הוא לא מימן לי את המלון הוא בכלל תפרן, אביבית בר זוהר יצאה עם תפרן". היא המשיכה וסיפרה איך הם היו יושבים כל יום בלובי, ואיך הייתה רואה אותה לבד בוקר וערב ולא העלתה על דעתה כי הוא גבר נשוי. הם בילו המון יחד ואפילו הביאה אותו הביתה לארוחות והפגישה אותו עם המשפחה שלה ואמא אתי.

"ערב חג, צהריים, אני באה לצאת מהמלון ופתאום אני רואה אותו" סיפרה אביבית ושחזרה את הרגע המכונן "יו חג שמח, שנה טובה, פתאום קופצת עליי אישה ואומרת לי 'מי את שתגידי לו חג שמח?' אמרתי לה 'מה זאת אומרת מי אני? מי את?' 'מי אני? אני אשתו', היא אמרה לי. באותו רגע הידיים שלי רעדו, הרגליים שלי רעדו, ירדתי על הרצפה עם התיק שלי, כל המאבטחים הגיעו הם הבינו שהולכת להיות פה סצנה, הייתה סצנה מאוד קשה".

בר זוהר מגוללת באריכות את התקרית בה הגבר טוען שהוא לא מכיר את אביבית, והכחיש שאי פעם דיבר איתה ואף נשבע בילדים שלו שהוא לא נגע בה. "למזלי כולם פה במלון ראו אותנו יושבים ביחד כל יום, אז הם אמרו לה את האמת, היא השתגעה. אחרי כל הסצנה שהייתה והיא עזבה ופינו אותה מאבטחים, והוא עלה לחדר והשאיר את אשתו למטה, חתיכת חצוף"

"אני מדברת עם אישתו והיא מהממת, ואני מקווה שהיא תעשה את השיקול הנכון. הוא ביקש ממנה ללכת למכונת אמת, חמוד שהמכונה לא תתפוצץ, רוצה שאני אספר לאישתך, בפרטי פרטים מה עשית לי? אני לא אעשה את זה כי אני שומרת על הכבוד שלה. לך יש אפס כבוד. אתה יכול לאיים כמה שאתה רוצה ולקלל אותי. עברתי שבת לא קלה, זה לא קל לבלות עם מישהו חודשיים ובסוף את מבינה שהוא בן אדם רע. וכל האלה שרושמים שידעתי, לא, אני לא ידעתי, אני לא אמורה לנחש, אני לא הודיני ואין לי כדור בדולח. אני יודעת שאתה צופה לי בסטורי, וזה עוד יותר כיף לי ליבי יוצא אליך, נסיים את הסטורי בתפילה שאלוהים יכניס לחיים שלי מלאך משמיים. . התעייפתי מלחפש אהבה במקומות הלא נכונים".