לאן כבר אפשר להשתדרג? ג'סטין טימברלייק ואשתו ג'סיקה ביל אומרים ביי ביי ביי לנכס המקסים שלהם! השניים, החליטו להעמיד למכירה את האחוזה המשוגעת שלהם בהוליווד הילס, במחיר סמלי של 35 מיליון דולר, כך על פי סוכנות הנדל"ן המטפלת בנכס. הזמר המסוקס בן ה-40 רכש את השטח העצום של 40 דונם עוד בשנת 2002 עבור שמונה מיליון דולר בלבד, כשהיה בשיא הקריירה שלו בלהקת הבנים אן סינק ורגע לפני שפרץ בזכות עצמו.

ג'סטין טימברלייק, ג'סיקה ביל (צילום: רויטרס)ג'סטין טימברלייק, ג'סיקה ביל (צילום: רויטרס)

 כמובן שהשיפוצים שנערכו בבית במהלך השנים, עליית מחירי הדירות פלוס הדיירים המפורסמים מאוד העלו את השווי של האחוזה וכעת מחפשים מחליפים ראויים לנכס המיוחד שיזכו מפרטיות, שקט ונוף עוצר נשימה. הבית, מכיל שבעה חדרי שינה ו-13 חדרי רחצה בבית המרכזי ועוד שני חדרי שינה ביחידת האורחים בחוץ.

הבית של ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביל (צילום: Hilton & Hyland)הבית של ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביל (צילום: Hilton & Hyland)
חלום של בריכה (צילום: Hilton & Hyland)חלום של בריכה (צילום: Hilton & Hyland)

הבית כולל כמובן מטבח גורמה, חדר כושר וחדר קולנוע ויחידת הורים מפוארת במיוחד. הסלון הענקי צופה לנוף של החצר ואיזור הבריכה, כך שבני הבית והאורחים יכולים להינות מחווית אירוח מיטבית. אנחנו תוהים, איך אפשר להתעלות על נכס מושלם שכזה?

סלון רחב ידיים (צילום: Hilton & Hyland)סלון רחב ידיים (צילום: Hilton & Hyland)
(צילום: Hilton & Hyland)(צילום: Hilton & Hyland)
ברור שצריך חדר קולנוע מפנק (צילום: Hilton & Hyland)ברור שצריך חדר קולנוע מפנק (צילום: Hilton & Hyland)
הבית של ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביל (צילום: Hilton & Hyland)הבית של ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביל (צילום: Hilton & Hyland)